sim
materace
Wiadomości Miasto Koło Wakacyjne remonty w Zespole Szkół nr 1

Wakacyjne remonty w Zespole Szkół nr 1

06-08-2013 10:50 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,593 | Komentarzy: 0


Połowa wakacji już za nami, a w Zespole Szkół nr 1 w kole trwają intensywne wakacyjne remonty. Najważniejsze prace prowadzone są na dużej sali gimnastycznej, która najpilniej wymagała gruntownego odświeżenia.
tartak

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Duża sala gimnastyczna, w porównaniu z odnowionymi i wyposażonymi w nowoczesny sprzęt innym pomieszczeniami szkoły wyglądała dość nieciekawie i na pewno nie była wizytówką szkoły. Ściany oraz sufit sali zostały wygipsowane i pomalowane, wymieniona została część kabli elektrycznych i oświetlenia sali, a w chwili obecnej kończą się prace nad przywróceniem blasku parkietowi sali: całość została wycyklinowana oraz namalowano nowe linie do gier zespołowych.

Oprócz tego na terenie szkoły podstawowej trwają prace nad przygotowaniem trzech pomieszczeń świetlic szkolnych – oddzielnych, dla poszczególnych grup wiekowych dzieci. Ma to zapewnić lepsze warunki do nauki, zabawy i wypoczynku, a świetlice będą czynne od godziny 6:30 do 17:00. Przeniesiony został także gabinet pielęgniarski oraz pomalowano część pomieszczeń szkoły. Wszystko po to, by już od września uczniowie i nauczyciele pracowali w jeszcze lepszych warunkach.

Źródło: ZS nr 1 w Kole
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!