sim
geberit produkcja
Wiadomości Pożary Dzień Ziemi u kolskich strażaków

Dzień Ziemi u kolskich strażaków

24-04-2010 19:52 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,269 | Komentarzy: 0


W dniu 23 kwietnia na terenie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kole odbyły się powiatowe obchody Dnia Ziemi. Organizatorem tych obchodów było Starostwo Powiatowe w Kole wspólnie z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej oraz kolskimi Wartakami.
tartak

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Podczas obchodów Światowego Dnia Ziemi, na który zaproszono przedstawicieli szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu powiatu kolskiego zaprezentowano min. prezentację pt. „Straż Pożarna walczy o czyste środowisko”, projekcją filmu „Ekologicznego” oraz prezentacją pt. „Energia Odnawialna – Kolektory Słoneczne” zaprezentowaną przez przedstawiciela Firmy Ogólnobudowlanej „INSTALTECH”.

Podczas trwania Obchodów uczestnicy wysłuchali koncertu „WARTAKÓW”, obejrzeli wystawę z odpadów ekologicznych oraz zapoznali się ze sprzętem ratowniczym Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kole. Można było również obejrzeć unikalną wystawę chrząszczy z całego świata – kolekcja Pana Szymona Czerwińskiego.

Największa atrakcją dla dzieci i młodzieży cieszyły się mini zawody strażackie, które przeprowadzono w dwóch kategoriach wiekowych. Dla uczestników zawodów przygotowano specjalny tor przeszkód który należało pokonać w jak najkrótszym czasie.

Całość imprezy zakończyła się poczęstunkiem dla uczestników czyli tradycyjnie strażacką grochówką oraz harcerskim grillem oraz rozdaniem nagród dla zwycięzców mini zawodów strażackich.
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!