sim
andre praca
Wiadomości Korfball Turniej korfballu w Konstancinie [FOTO]

Turniej korfballu w Konstancinie [FOTO]

16-12-2013 09:00 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,954 | Komentarzy: 0


W minioną sobotę w Konstancinie odbył się Ogólnopolski Turniej Korfballu w kategorii juniorów młodszych. W zawodach wzięło udział osiem zespołów z Warszawy, Bydgoszczy, Słupi, Konstancina, Wesołej, Sulejówka i Koła.
carnis

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
wietnie w turnieju zaprezentowali się młodzi korfballiści działającego przy Zespole Szkół Nr 1 w Kole UKS Maratończyk, którzy zajęli drugie miejsce. Pokonali kolejno: Metę Bydgoszcz 6:2, AKK Warszawa 8:0, UKS Sulejówek 8:3, w półfinale Cirkus Konstancin 4:2. Niestety w finale turnieju ulegli doświadczonemu zespołowi Olymipc Słupia (aktualny wicemistrz Polski) 0 ; 5.
„Jestem bardzo zadowolony z postawy swoich zawodników. Ubiegły sezon nie był dla nas udany – zajęliśmy w Mistrzostwach Polski w tej kategorii wiekowej dopiero piąte miejsce. Wyniki turnieju w Konstancinie wskazują, że po rocznej przerwie znowu będziemy liczyć się w walce o medale. Niemal cały turniej byliśmy zespołem bardzo skuteczny, niestety tej skuteczności zabrakło w meczu finałowym, nie wykorzystywaliśmy nie tylko sytuacji z gry ale również trzech rzutów karnych. No cóż to jest sport i takie mecze również się zdarzają, mam nadzieję, że w następnym turnieju będziemy mieli okazję zrewanżować się zespołowi ze Słupi” – powiedział trener kolskiego Maratończyka Waldemar Pietrzak.
Skład Maratończyka Koło: Martyna Sowińska, Sandra Stasiak, Laura Grochowska, Paulina Lubańska, Paulina Szurgot, Klaudia Sobieraj, Barbara Kujawa, Kamil Goss, Marek Szałek, Kamil Kubiak, Szymon Ogrodowczyk, Adam Łaszkiewicz, Konrad Urbański, Dominik Kowalski.


Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!