sim

Wiadomości Miasto Koło Okradali kolski market

Okradali kolski market

07-05-2010 08:01 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,577 | Komentarzy: 0


Wczoraj po południu w ręce policjantów trafiło dwóch mieszkańców Włocławka. Mężczyźni zostali zatrzymani przez ochronę jednego z marketów na kradzieży art. chemicznych. Grozi im nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Policjanci ustalili, także że to nie pierwsze tego rodzaju przestępstwo na ich koncie.
tartak

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Młodzi mężczyźni zostali zatrzymani po południu przez ochronę jednego z kolskich marketów. Ich przestępcza działalność została nagrana na sklepowym monitoringu. Godnym zaznaczenia pozostaje fakt, że sklepy między sobą wymieniają się informacjami o nieuczciwych klientach. W tym przypadku monitoring zarejestrował ich złodziejskie wyczyny w innym sklepie a dzięki wymianie informacji rozpoznano ich w następnym, który chcieli obrobić.

Kiedy złodzieje zostali przekazani policjantom i trafili do komendy okazało się, że do Koła przyjechali przed południem, osobowym mercedesem pożyczonym od rodziców jednego z zatrzymanych. Cel wizyty w naszym mieście był od początku jasny – kradzieże sklepowe. Kryminalni ustalili, że zanim zostali zatrzymani złożyli wizyty w czterech różnych placówkach. Ukradli towary z 3 sklepów spożywczych oraz 1 chemicznego. Wszystkie skradzione towary policjanci znaleźli podczas przeszukania, były ukryte w reklamówkach za siedzeniami mercedesa, którym przyjechali.

Łącznie policjanci odzyskali ponad 45 różnego rodzaju przedmiotów, głównie kosmetyków za kwotę ok. 800 zł. Zatrzymani mają 20 i 21 lat, są bezrobotnymi mieszkańcami Włocławka. Z policyjnych ustaleń wynika, że byli już wcześniej notowani za takie same przestępstwa. Tym razem ich sprawa znajdzie finał w kolskim sądzie, za kradzież grozi im nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kole
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!