REKLAMA
sim
REKLAMA
Wiadomości Na sygnale Policjanci uratowali kobietę

Policjanci uratowali kobietę

17-01-2014 14:53 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,906 | Komentarzy: 1
REKLAMA
15 stycznia policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kole uratowali 32-letnią kobietę, która usiłowała wskoczyć do stawu. Mogłoby dojść do tragedii, gdyby nie szybka reakcja dwójki dzielnicowych, którzy w porę zatrzymali kobietę.
Policjanci uratowali kobietę
Foto:
REKLAMA
sokołów praca

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
W środowe popołudnie dwaj dzielnicowi kolskiej komendy mł. asp. Tomasz Szymankiewicz oraz st. sierż. Przemysław Wojciechowski otrzymali zgłoszenie, że w jednym z domów w gminie Kościelec pijana matka sprawuje opiekę nad dzieckiem.

Kiedy policjanci przybyli na miejsce interwencji zastali 32-letnią kobietę, która opiekowała się sześcioletnią córką mając ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Przy asyście funkcjonariuszy pracownik socjalny Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej podjął czynności zmierzające do przewiezienia dziecka do Rodzinnego Pogotowia Opiekuńczego.

Pijana kobieta podczas interwencji wybiegła z mieszkania i pobiegła nad pobliski staw. 32-latka weszła na kładkę i już miała wskoczyć do lodowatej wody, gdy w ostatniej chwili złapał ją za kurtkę jeden z interweniujących policjantów. Dzielnicowi odsunęli roztrzęsioną kobietę w bezpiecznej odległości od stawu, a następnie otoczyli opieką.

Mieszkanka gminy Kościelec została zatrzymana do wytrzeźwienia, natomiast jej córka noc spędziła w Rodzinnym Pogotowiu Opiekuńczym.
Dzięki czujności i spostrzegawczości interweniujących policjantów kobieta nie utonęła. Szybka i zdecydowana reakcja funkcjonariuszy zapobiegła tragedii.

KPP KOŁO
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
REKLAMA
paryz


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
obywatel 19-01-2014 17:22
to już rodzice (opiekunowie) nie mogą wypić alkoholu?
| Zgłoś do usunięcia