sim
kol-net
Wiadomości Miasto Koło SP 4 znalazło sposób na ferie [FOTO]

SP 4 znalazło sposób na ferie [FOTO]

06-02-2014 08:16 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 1,747 | Komentarzy: 0


W czasie ferii zimowych, 3 lutego 2014r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Kole nauczyciele Edukacji Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej Elżbieta Łuczak i Izabela Woźniak postawili na aktywność w gronie rodziny.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
W ramach Ogólnopolskiej Akcji MEN „Ćwiczyć każdy może” zorganizowali zajęcia dla najmłodszych uczniów oraz ich rodziców. Rodzice wraz ze swoimi pociechami bawili się na torze przeszkód i uczestniczyli w aerobiku.

Zadania wcale nie były łatwe. Dzieci znakomicie skakały przez skrzynię, wykonywały przewroty w przód, wspinały się po drabinkach, chodziły po równoważni, skakały na skakankach, piłkach, rzucały do celu na punkty, a wszystko to z udziałem naszych wspaniałych rodziców, którzy wspierali swoje pociechy, dawali wzór jak pokonać przeszkody. Z kolei dzieci mogły wspierać swoich rodziców w aerobiku, prowadzonym przez wykwalifikowaną osobę, panią Beatę Kołodziejczak.

W takt muzyki wszyscy wytrwale wykonywali ćwiczenia, w układzie choreograficznym dostosowanym dla każdego. Wszyscy bawili się znakomicie.Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!