sim
kol-net
Wiadomości Korfball Kolejne zwycięstwa Maratończyka

Kolejne zwycięstwa Maratończyka

18-02-2014 09:03 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,526 | Komentarzy: 0

Pracowicie drugi tydzień ferii zimowych spędzili korfballiści Maratończyka MOSiR Koło. Od poniedziałku do piątku trenowali solidnie na hali kolskiego MOSiR-u, a w sobotę wyjechali do Warszawy aby rozegrać dwa kolejne mecze w lidze seniorów.
Kolejne zwycięstwa Maratończyka
Foto:
carnis

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Nasi zawodnicy kontynuują dobrą passę. W miniony weekend odnieśli dwa kolejne dwa zwycięstwa ligowe, tym cenniejsze, że odniesione na wyjeździe. Pokonali w Warszawie stołeczny AZS WUM 22 : 11 i 20 : 11. Oba mecze przebiegały niemal w identyczny sposób, przewaga kolan nie podlegała dyskusji od początku do końca meczy. Nasi zawodnicy popisywali się skutecznością rzutową i doskonałą grą w obronie. Zwycięstwa pozwoliły Maratończykom zrównać się punktami z drugim zespołem w tabeli – AZS Wrocław.
Przed kolanami dwa kolejne trudne wyjazdowe dwumecze: 8-9 marca w Warszawie zmierzą się z zespołem AKK AWF Warszawa a 15-16 marca we Wrocławiu z miejscowym AZS – em.

„Cieszą kolejne ligowe zwycięstwa ale chyba bardziej sama postawa zawodników. Jesteśmy specyficznym zespołem, złożonym niemal wyłącznie z zawodników kadry młodzieżowej przygotowującej się do lipcowych Mistrzostw Europy w Czechach. Zgrupowania i mecze ligowe mają nam pozwolić jak najlepiej przygotować się do tej imprezy.” – powiedział Waldemar Pietrzak trener kolan.

Skład zespołu Maratończyk MOSiR Koło: Agnieszka Pietrzak, Ilona Goryszewska, Magdalena Kaczmarek, Klaudia Majchrzak, Paulina Sarniak, Laura Grochowska, Norbert Nowak, Kamil Musialiński, Kacper Nowak, Mateusz Pawłowski, Artur Smolarkiewicz, Igor Pawlak.
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!