geberit produkcja
Wiadomości Powiat Kolski Dobre lokaty szachistów z Kościelca

Dobre lokaty szachistów z Kościelca

12-05-2010 07:43 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,282 | Komentarzy: 0
W Ślesinie rozegrane zostały półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów w Szachach – eliminacje do Mistrzostw Wielkopolski Juniorów.
carnis

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Na starcie stanęło ponad stu szachistów z powiatów: kolskiego, turkowskiego, konińskiego, słupeckiego, wrzesińskiego, gnieźnieńskiego i średzkiego. Złote medale dla Kościelca zdobyli Łukasz Olkowski i Joanna Tomczyk, srebrne Weronika Gilarek i Klaudia Krych, zaś brązowy Martyna Manowska.

Do finału zakwalifikowali się również: Bartosz Fret – 7, Jakub Zarywny i Wojciech Ziętek – 8. Bezpośredni awans (bez eliminacji) mają również zawodnicy, którzy w tym samym czasie uczestniczyli w Finale Wojewódzkim „O Złotą Wieżę” – Mateusz Kamecki, Wiktor Kwiatkowski, Krzysztof Ostrowski i Weronika Ostrowska. Dalsze miejsca zajęli: Łukasz Krych – 9, Kacper Górniak – 12, Wiktor Dudziński i Szymon Langiewicz – 15. W kategorii przedszkolaków Piotr Łojewski był siódmy na 17 uczestników.