sim
bricomarche
Wiadomości Miasto Koło Wolne miejsca nad morzem

Wolne miejsca nad morzem

12-05-2010 08:37 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,928 | Komentarzy: 0


Klub Młodzieżowy LOK „Kolska Starówka” w Kole informuje że posiada jeszcze wolne miejsca na Obozie Wypoczynkowym nad morzem w Dźwirzynie k/Kołobrzegu w okresie 18-31 lipca 2010 r. Tegoroczny obóz jest już XV Jubileuszowym. Każdy z uczestników będzie miał możliwość uzyskać Odznakę Sprawności Obronnej wręczoną przez gen brygady Zdzisława Głuszczyka podczas uroczystego apelu.
tartak

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
D Ź W I R Z Y N O - 2010

XV Obóz Wypoczynkowy nad morzem k/Kołobrzegu w dniach 18.07 - 31.07.2010 r. dla dzieci i młodzieży w wieku 8 – 18 lat

organizator: Powiatowy Klub Młodzieżowy LOK „Kolska Starówka”, Koło LOK „ Kolska Starówka” w Kole

warunki: Pawilon „Jaś” w OW „PIONIER” w centrum osady wczasowo- sanatoryjnej Dźwirzyno, około 100 m od morza ,na terenie zalesionym (sosna, świerk, modrzew) w pasie nadmorskim dziecięcych sanatoriów kołobrzeskich i zielonych szkół .Pokoje 4 osobowe - tapczany, wyposażone w natryski z ciepłą wodą, wc. Do dyspozycji świetlice : telewizyjna, gier i zabaw, boisko sportowe, ścieżka zdrowia, gokarty, nowoczesna stołówka – 3 posiłki dziennie + dodatki.

w programie m.in.: kąpiele w morzu, plażowanie i spacery po plaży, zwiedzanie Kołobrzegu rejsy statkiem po morzu, zwiedzanie portu straży przygranicznej muzeum-statek marynarki wojennej z lat 1939–1945 r. przygoda na poligonie wojskowym, zwiedzanie Dźwirzyna : port rybacki, spotkanie z rybakiem/szyprem kutra rybackiego, wędzarnia ryb i ich degustacja. Zabawa w czeskim lunaparku ( z Pragi), dyskoteki z innymi koloniami, wyprawa na Wyspę Wolin –punkt widokowy, wioska Wikingów, wyprawa nad Turkusowe Jezioro k/Międzyzdrojów. Zwiedzanie Międzyzdrojów, zwiedzanie Trzęsacza .Konkursy z nagrodami , turnieje strzeleckie z broni pneumatycznej. Podziwianie zachodów słońca nad morzem, inne atrakcje, niespodzianki a w drodze powrotnej spotkanie z UFO.

opieka: całą dobę lekarz specjalista ,w grupie dyplomowana pielęgniarka niezbędne leki oraz doświadczona i wykwalifikowana kadra wychowawców, ratownik.

pobyt leczniczy: dolegliwości górnych dróg oddechowych, alergiczne

tylko 30 miejsc

Informacja i zapisy:
telefon : 691 358 576, 063 26-19-001 oraz w Klubie LOK.
mc
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!