sim
bricomarche
Wiadomości Miasto Koło Uczniowie wypędzili zimę w SP5 [F]

Uczniowie wypędzili zimę w SP5 [F]

24-03-2014 08:48 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,250 | Komentarzy: 0

21 marca 2014 roku w Szkole Podstawowej nr 5 odbył się Pierwszy Dzień Wiosny. Często ten dzień jest dla uczniów okazją do wagarów. Uczniowie naszej szkoły pokazali, że to szczególne święto można spędzić inaczej. W radosnych nastrojach uczniowie „wyszli z ławek”, by bawić się wspólnie z nauczycielami.
Uczniowie wypędzili zimę w SP5 [F]
Foto:
carnis

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Program całej imprezy został opracowany przez Samorząd Uczniowski oraz współpracujących z nim nauczycieli. Na początku odbyła się prezentacja strojów „Pani Wiosny”, następnie uczniowie mieli możliwość wysłuchania Koncertu Wiosennego przygotowanego przez uczennice klas IV pod przewodnictwem pani Marzeny Maciejewskiej. Nadejście nowej pory roku uczczono również poprzez udział w zawodach sportowych. Rywalizacja była bardzo zaciekła, wszystkie klasy biorące udział w konkurencjach starały się wypaść jak najlepiej, co im się udało. Aby tradycji stało się zadość uczniowie pożegnali zimę, a śpiewem powitali wiosnę.

Na zakończenie odbyła się loteria fantowa, w której uczniowie za symboliczną „złotówkę” mieli możliwość zakupienia losu i wygrania ciekawych nagród. Czas upływał nam bardzo szybko i wszyscy świetnie się bawili.SP5 Koło


Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!