sim
kol-net
Wiadomości Miasto Koło Wybory do PE, gdzie, kiedy i jak?

Wybory do PE, gdzie, kiedy i jak?

21-05-2014 08:03 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,060 | Komentarzy: 0

Już w najbliższą niedzielę odbędą się trzecie w historii naszego kraju, wybory do Parlamentu Europejskiego. Postanowiliśmy przygotować wszystkie niezbędne informacje dla mieszkańców Koła, gdzie i w jaki sposób mogą oddać swój głos.
Wybory do PE, gdzie, kiedy i jak?
Foto:
carnis

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
W wyborach do Parlamentu Europejskiego głosować można tylko na jedną listę kandydatów.

Prawidłowe głosowanie polega na postawieniu znaku „x” (dwóch przecinających się linii w obrębie kratki) w kratce z lewej strony obok nazwiska jednego z kandydatów z tej listy, przez co wskazuje się jego pierwszeństwo do otrzymania mandatu.

Postawienie znaku „x” w kratce obok nazwisk kandydatów z różnych list, lub niepostawienie znaku „x” w żadnej kratce powoduje nieważność głosu.

Kolskie obwodowe komisje wyborcze:

Komisja nr 1
Ulice: AKACJOWA, BEMA, BOGUMIŁA, CICHA, CISOWA, DĄBROWSKIEGO, HARCERSKA, JAŚMINOWA, KASZTANOWA, KAZIMIERZA WIELKIEGO, KRAŃCOWA, KRĘTA, LEŚNA, LIPOWA, MIŁOSNA, OLISKIEWICZA, POŁUDNIOWA, PONIATOWSKIEGO, POWSTAŃCÓW 1863r., PÓŁNOCNA, SŁONECZNA, SPOKOJNA, STRASZKOWSKA, SZPITALNA, ŚWIERKOWA, TOPOLOWA, WESOŁA, WIATRACZNA, WIERZBOWA, WRZOSOWA, ZAMKOWA, ŻYTNIA.

Siedziba: Zespół Szkół Nr 1 Koło, ul. Poniatowskiego 22, tel. 632616771

Komisja nr 2
Ulice: ASNYKA, DŁUGOSZA, FORNALSKIEJ, GRODZKA, JASNA, JOSELEWICZA, KAJKI, KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO, KILIŃSKIEGO, KLASZTORNA, KOŚCIELNA, KRÓTKA, KRZYWA, KUŚNIERSKA, MICKIEWICZA, NOWOWARSZAWSKA, NOWY RYNEK, OGRODOWA, ORZESZKOWEJ, PUŁASKIEGO, RZEŹNICZA, SEJMIKOWA, STAROWARSZAWSKA, STARY RYNEK, WODNA, WSCHODNIA, ZAWISZY, ŻELAZNA.

Siedziba: Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy Koło, ul. Mickiewicza 14 tel. 632720457

Komisja nr 3
Ulice: CERAMICZNA, GARNCARSKA, SPORTOWA, ZAWADZKIEGO, ZDUNY, ZIELONA.

Siedziba: Szkoła Podstawowa Nr 3 Koło, ul. Toruńska 68, tel. 632720723

Komisja nr 4
Ulice: BRONIEWSKIEGO, TORUŃSKA Nr:1-89, WOJCIECHOWSKIEGO Nr: 3-23/25, ZEGAROWA.

Siedziba: Szkoła Podstawowa Nr 3 Koło, ul. Toruńska 68, tel. 632720723

Komisja nr 5
Ulice: 20-STYCZNIA, KOLEJOWA Nr:2-26, PCK, TUWIMA.

Siedziba: Szkoła Podstawowa Nr 3 Koło, ul. Toruńska 68, tel. 632720723


Komisja nr 6
Ulice: BRZOZOWA, DOJAZDOWA, ENERGETYCZNA, KLONOWA, KOLEJOWA Nr: 1,13,13A,19 i 32-54, PIASKI, PRZEMYSŁOWA, SKŁADOWA, SOSNOWA, ŚLUSARSKA, TORUŃSKA Nr: 90-417, TOWAROWA, WIEJSKA, ZACHODNIA, ZAKŁADOWA.

Siedziba: Gimnazjum Nr 2 Koło, ul. Kolejowa 5, tel. 632610567


Komisja nr 7
Ulice: BLIZNA, BŁ. KS. POPIEŁUSZKO, KOLEJOWA Nr: 56-92, KSIĘDZA OPAŁKI, MIODOWA, WITOSA.

Siedziba: Gimnazjum Nr 2 Koło, ul. Kolejowa 5, tel. 632610567

Komisja nr 8
Ulice: SIENKIEWICZA Nr:1-57

Siedziba: Państwowa Szkoła Muzyczna Koło, ul. Sienkiewicza 11, tel. 632722265

Komisja nr 9
Ulice: BACZYŃSKIEGO, BRYLANTOWA, BURSZTYNOWA, CHEŁMOŃ- SKIEGO, CHOPINA , DIAMENTOWA ,KASPROWICZA, KOCHANO-
WSKIEGO, KOŁŁĄTAJA, KOPERNIKA, KORALOWA, KRASZE-
WSKIEGO, ŁAKOWA, MATEJKI, NAŁKOWSKIEJ, NARUTOWICZA, NORWIDA, OPALOWA, PERŁOWA, PLAC NARUTOWICZA, PLATER, REJA, RUBINOWA, SKŁODOWSKIEJ-CURIE Nr: 1-43 i 2-84, SŁOWACKIEGO, STASZICA, SZAFIROWA, SZMARAGDOWA, 3 MAJA, WYSPIAŃSKIEGO, ŻEROMSKIEGO.

Siedziba: Miejski Dom Kultury Koło, ul. Słowackiego 5, tel. 632720106

Komisja nr 10
Ulice: BUCZKA, CEGIELNIANA, DĄBROWSKIEJ, DĄBSKA, FLESZAROWEJ-MUSKAT, KONARSKIEGO, KONOPNICKIEJ, KORCZAKA, KRASICKIEGO, LEŚMIANA, ORKANA, REYMONTA, SKŁODOWSKIEJ-CURIE Nr:49-73 i 90-96, STAFFA, STRUGA, SZKOLNA, ZAPOLSKIEJ.

Siedziba: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Koło, ul. Szkolna 2B, tel. 632725410 (lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz wyznaczony do głosowania korespondencyjnego)

Komisja nr 11
Ulice: BEKSIAKA, BOGUSZYNIECKA, CZEREŚNIOWA, GRABSKIEGO, KLIMASZEWSKIEGO, KONWALIOWA, KROKUSOWA, KS.BP. LEWANDOWSKIEGO, MJR.RYSZARDA MALCZEWSKIEGO, MALINOWA, MORELOWA, NAGÓRNA, NARCYZOWA, POLEGŁYCH, POWSTAŃCÓW WLKP., RÓŻANA, SIENKIEWICZA Nr:58-130, STORCZYKOWA, TULIPANOWA, WIŚNIOWA.

Siedziba: Szkoła Podstawowa Nr 1 Koło, ul. Szkolna 1 tel. 632720514

Komisja nr 12
Ulice: BĄKOWSKIEGO, MIKOŁAJCZYKA, NIEZŁOMNYCH, PRUSA, PRZESMYK, SPÓŁDZIELCÓW, WĄSKA, WŁOCŁAWSKA, WOJCIE-
CHOWSKIEGO Nr: 4-34.

Siedziba: Gimnazjum Nr 1 Koło, ul. Szkolna 1 tel. 632610250


Komisja nr 13
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ KOŁO, UL. PONIATOWSKIEGO 21

Siedziba: Dom Pomocy Społecznej Koło, ul. Poniatowskiego 21, tel. 632720035 (lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych)

Komisja nr 14
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ DLA DOROSŁYCH
KOŁO, UL. BLIZNA 55

Siedziba: Dom Pomocy Społecznej Dla Dorosłych Koło, ul. Blizna 55, tel. 632722977

Komisja nr 15
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
KOŁO, UL. PONIATOWSKIEGO 25

Siedziba: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Koło, ul. Poniatowskiego 25, tel. 632626118

Lokale wyborcze otwarte będą w dniu 25 maja 2014 r. w godzinach 7:00- 21:00.



Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!