sim
andre praca
Wiadomości MKS Olimpia Koło 2 Tęczowa Olimpiada [VIDEO] [FOTO]

2 Tęczowa Olimpiada [VIDEO] [FOTO]

14-06-2014 13:11 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,195 | Komentarzy: 0


Rzut woreczkiem do kosza, strzał piłką do braki - te i inne konkurencje stały się elementem rywalizacji między kolskimi przedszkolami. Wszystko oczywiście dla zabawy i według zasad fair play. Mimo złej pogody II Tęczowa Letnia Olimpiada Przedszkolaka odbyła się. Organizatorzy przenieśli zawody do hali sportowej kolskiego LO.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Cztery przedszkola: nr 5, nr 6, nr 3 oraz Prywatne "Tęczowe Przedszkole" drugi raz wzięły udział w olimpiadzie przedszkolaka, która ma za zadanie integrować przedszkolaków z różnych placówek oraz rodziców z ich pociechami.

Do konkurencji przystąpiło łącznie 60ciu maluchów. Jedni zasiedli przy stołach gdzie musieli tworzyć prace plastyczne, natomiast inni w sportowych strojach zmagali się z konkurencjami sportowymi i zręcznościowymi.

Przed rozpoczęciem rywalizacji rodzice oraz dzieci mieli okazję zobaczyć występ trzech grup zespołu tanecznego RYTMIX z Konina, który od niedawna stworzył sekcję również w Kole.

Przez cały czas trwania Olimpiady, uczennice z Liceum Plastycznego w Kole malowały dzieciom ręce, twarze a na zewnątrz hali, czekały dmuchane atrakcje.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem video.
Foto, Video: F&A MEDIA
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!