REKLAMA
sim
REKLAMA
kol-net
Wiadomości MKS Olimpia Koło 2 Tęczowa Olimpiada [VIDEO] [FOTO]

2 Tęczowa Olimpiada [VIDEO] [FOTO]

14-06-2014 13:11 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,134 | Komentarzy: 0
REKLAMA
Rzut woreczkiem do kosza, strzał piłką do braki - te i inne konkurencje stały się elementem rywalizacji między kolskimi przedszkolami. Wszystko oczywiście dla zabawy i według zasad fair play. Mimo złej pogody II Tęczowa Letnia Olimpiada Przedszkolaka odbyła się. Organizatorzy przenieśli zawody do hali sportowej kolskiego LO.
2 Tęczowa Olimpiada  [VIDEO] [FOTO]
Foto:
REKLAMA
sokołów praca

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Cztery przedszkola: nr 5, nr 6, nr 3 oraz Prywatne "Tęczowe Przedszkole" drugi raz wzięły udział w olimpiadzie przedszkolaka, która ma za zadanie integrować przedszkolaków z różnych placówek oraz rodziców z ich pociechami.

Do konkurencji przystąpiło łącznie 60ciu maluchów. Jedni zasiedli przy stołach gdzie musieli tworzyć prace plastyczne, natomiast inni w sportowych strojach zmagali się z konkurencjami sportowymi i zręcznościowymi.

Przed rozpoczęciem rywalizacji rodzice oraz dzieci mieli okazję zobaczyć występ trzech grup zespołu tanecznego RYTMIX z Konina, który od niedawna stworzył sekcję również w Kole.

Przez cały czas trwania Olimpiady, uczennice z Liceum Plastycznego w Kole malowały dzieciom ręce, twarze a na zewnątrz hali, czekały dmuchane atrakcje.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem video.
Foto, Video: F&A MEDIA
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
REKLAMA
paryz


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!