sim
geberit produkcja
Wiadomości Powiat Kolski Stadion w Dąbiu znów ożył [VIDEO]

Stadion w Dąbiu znów ożył [VIDEO]

16-06-2014 08:14 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 4,771 | Komentarzy: 1


Dwa lata musieli czekać mieszkańcy gminy Dąbie na letnią imprezę plenerową. Wszystko za sprawą kryzysu w budżecie. W tym roku udało się przerwać złą passę. 15 czerwca na stadionie miejskim odbył się Dzień Dąbia, zorganizowany dla mieszkańców.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Program imprezy obfitował głównie w występy dzieci i młodzieży z gminnych szkół. Występy muzyczne, teatralne poprzedziło wiele dni przygotowań, w których pomogli nauczyciele i rodzice. To właśnie mama, tata i dziadkowie z największym zniecierpliwieniem oczekiwali na chwilę, kiedy ich pociecha stanie na scenie.

Pomiędzy występami uczniów, prowadzący przeprowadzał konkursy zręcznościowe oraz wiedzy na temat uzależnień i sposobów walki z nimi.

Burmistrz miasta i gminy Dąbie Zbigniew Mielczarek w rozmowie z nami zapewnił, że taki dzień będzie już zawsze w kalendarzy wydarzeń.

Po dwóch latach zaciskania pasa co do budżetu w gminie, prawdopodobnie przyszedł czas, kiedy widać przysłowiowe "światełko na końcu tunelu".

Wracając do festynu, w programie imprezy znalazły się również występy: Nadnerzanek, Młodzieżowo Miejsko-Strażacka Orkiestra Dęta. Na koniec na scenie pojawił się zespół Mix-Dance, który bawił mieszkańców do późnych godzin.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem video.


Foto, Video: F&A MEDIA

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
gfdv 16-06-2014 15:19
Ciekawe czy mają z tym cos wspolnego zbliżejące sie wybory samorządowe?
| Zgłoś do usunięcia