REKLAMA
sim
REKLAMA
Wiadomości Na sygnale A2 Cichmiana: TIR uderzył w bariery

A2 Cichmiana: TIR uderzył w bariery

26-07-2014 10:08 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 1,592 | Komentarzy: 0
REKLAMA
Zgłoszenie do SKKP w Kole wpłynęło od Policji w Kole. Ze zgłoszenia wynikało, że kierowca biorący udział w zdarzeniu opuścił pojazd o własnych siłach, dlatego też zadysponowano zastęp JRG w sile 4 ratowników. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zabezpieczono teren działań.
A2 Cichmiana: TIR uderzył w bariery
Foto:
REKLAMA
sokołów praca

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
W wyniku rozpoznania stwierdzono, że samochód ciężarowy marki DAF o nr rej. FKR 106 AC oraz naczepa o nr rej. WZ 4163 P zjechał z drogi i uderzył w bariery energochłonne co spowodowało uszkodzenie zbiornika paliwa. Naczepa znajdowała się na jednym pasie drogi co spowodowało że ruch odbywał się jednym pasem autostrady.

Ratownicy odłączyli dopływ prądu z akumulatorów w pojeździe. Ratownicy przy użyciu klinów drewnianych zmniejszyli wyciek oleju napędowego jednocześnie ratownicy zbierali wyciekający olej oraz wypompowywali przy użyciu ręcznej pompy do beczek. Nakazano patrolowi utrzymania autostrady zebranie gleby do której przedostał się olej napędowy. Wyciekający olej napędowy stworzył zagrożenie dla środowiska. Poinformowano telefonicznie Powiatowego Inspektora Ochrony Środowiska.
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
REKLAMA
paryz


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!