sim
andre praca 2
Wiadomości Powiat Kolski Zapraszamy na Jarmark Produktu Lokalnego

Zapraszamy na Jarmark Produktu Lokalnego

08-08-2014 13:42 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,112 | Komentarzy: 1


W dniu 10 sierpnia 2014 roku we Wrzącej Wielkiej – w amfiteatrze przy Szkole Podstawowej im. Tony Halika odbędzie się Jarmark Produktu Lokalnego, organizowany przez Stowarzyszenie „Wielkopolska Wschodnia”.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Wydarzenie to ma na celu promocję dziedzictwa kulinarnego i kulturowego regionu. Impreza rozpocznie się o godz. 14.00 i potrwa do godz. 23.00. Gościem specjalnym będzie
dr Grzegorz Russak – znawca i popularyzator kuchni staropolskiej, zwłaszcza myśliwskiej. W trakcie Jarmarku będzie można posmakować kuchni regionu na stoiskach przygotowanych przez laureatów Konkursu Kulinarnego „Kulinarne podboje z LGD”.

Na scenie zaprezentują się zespoły folklorystyczne, młodzieżowe oraz taneczne. Podczas trwania imprezy będzie można wziąć udział w warsztatach rzeźbiarskich, wikliniarskich, wyrobu figurek z wosku pszczelego, a także obejrzeć pokazy wyrobu żółtego sera oraz ręcznego pozyskiwania miodu. Na zakończenie zaplanowano zabawę taneczną. Jarmark Produktu Lokalnego jest finansowany ze środków Unii Europejskiej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Jarmarku Produktu Lokalnego
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
fiołki 09-08-2014 16:52
Czyli że co , że będą jakieś przepisy potrawy do spróbowania " nie piszcie zaraz że się chce najeść za darmo " tak ? Lubie kuchnie i chętnie bym poznał jakieś regionalne przepisy i potrawy.
| Zgłoś do usunięcia