REKLAMA
sim
REKLAMA
kol-net
Wiadomości Miasto Koło Absolwentka LO laureatką konkursu radiowego

Absolwentka LO laureatką konkursu radiowego

26-09-2014 09:10 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 1,881 | Komentarzy: 0
REKLAMA
24 września 2014 roku na godzinie wychowawczej w klasie II f na zaproszenie p. Sylwii Pokrywczyńskiej gościła tegoroczna absolwentka LO - Katarzyna Wiśniewska, która wzięła udział w 44. edycji konkursu organizowanego przez radiową "Trójkę" - Wakacje na dwóch kółkach.
Absolwentka LO laureatką konkursu radiowego
Foto:
REKLAMA
carnis

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Kasia wybrała się na wycieczkę obejmującą następującą trasę: Koło- Dębno Królewskie- Babiak- Wietrzychowice- Brdów - Nowiny Brdowskie. Wrażenia z rowerowej przejażdżki opisała w formie wspomnień doprawionych informacjami geograficzno- historycznymi, dorzuciła kilka zdjęć, garść mapek i... znalazła się w gronie szczęśliwych dziesięciu laureatów z całej Polski.

Z głównym organizatorem konkursu redaktorem Henrykiem Sytnerem cała grupa młodych cyklistów wybrała się na wyprawę po okolicach Szklarskiej Poręby, potem przez dwa wrześniowe tygodnie laureaci konkursu przemierzali na rowerach najpiękniejsze zakamarki Ibizy. Trzy razy w tygodniu byli gośćmi na antenie Programu Trzeciego Polskiego Radia. I to właśnie wrażenia i doświadczenia wyniesione z pracy nad radiowymi audycjami były tematem spotkania z klasą o profilu dziennikarskim.
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!