REKLAMA
sim
REKLAMA
turek
Wiadomości Na sygnale Straciła prawo jazdy po potrąceniu rowerzysty

Straciła prawo jazdy po potrąceniu rowerzysty

13-10-2014 09:32 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,059 | Komentarzy: 0
REKLAMA
09-go października kolscy policjanci zatrzymali prawo jazdy kobiecie, która wsiadając za kierownicę osobowego opla zignorowała podstawowe zasady ruchu drogowego doprowadzając do wypadku drogowego w wyniku którego 64-letni rowerzysta z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Teraz o dalszym losie uprawnień do kierowania 30-letniej kobiety zadecyduje Sąd.
Straciła prawo jazdy po potrąceniu rowerzysty
Foto:
REKLAMA
sokołów praca

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Do zdarzenia z udziałem osobowego auta m-ki opel astra i rowerzysty doszło 09-go października około godz. 18:00 w miejscowości Lisice gm. Dąbie. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, że kierująca samochodem osobowym 30-letnia mieszkanka gm. Grabów nie dostosowała prędkości jazdy do warunków atmosferycznych, a także nie zachowała bezpiecznej odległości od wymijanego rowerzysty w wyniku czego uderzyła w tył jadącego w tym samym kierunku rowerem 64-letniego mężczyzny. Rowerzysta z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że oboje uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Kierującej autem policjanci za rażące złamanie przepisów ruchu drogowego zatrzymali prawo jazdy. O dalszym losie uprawnień do kierowania pojazdami 30-letniej kobiety zadecyduje Sąd.

KPP KOŁO
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
REKLAMA
paryz


WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.