REKLAMA
sim
REKLAMA
turek
Wiadomości Na sygnale W trosce o bezpieczeństwo 1 listopada

W trosce o bezpieczeństwo 1 listopada

29-10-2014 08:37 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 1,758 | Komentarzy: 0
REKLAMA
W związku ze zbliżającym się 1 listopada policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kole wybrali się na cmentarze, aby napotkane osoby robiące porządki na grobach bliskich informować o potencjalnych zagrożeniach związanych z okresem Święta Zmarłych. Mundurowi obrazowali społeczeństwu najczęściej popełniane przestępstwa w tym okresie oraz rozdawali ulotki ze wskazówkami jak postępować, aby nie paść ofiarą przestępstwa.
W trosce o bezpieczeństwo 1 listopada
Foto:
REKLAMA
sokołów praca

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
wybrali się na cmentarze w Kole, gdzie rozmawiali z osobami robiącymi porządki na grobach swoich bliskich. Funkcjonariusze informowali napotkane osoby o zagrożeniach, które mogą się przydarzyć podczas nadchodzącego okresu np.: kradzieże portfeli, wazonów, kwiatów i zniczy. Mundurowi na koniec rozmowy wręczali swoim słuchaczom ulotkę w której zamieszczone zostały wszystkie zasady bezpieczeństwa jak nie dać się złodziejowi i nie paść ofiarą przestępstwa podczas nadchodzącego weekendu.

W przycmentarnych gablotach zamieszczone zostały informacje z zasadami bezpieczeństwa w związku ze zbliżającym się Świętem Zmarłych. Zachęcamy do lektury!!!

KPP KOŁO
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
REKLAMA
paryz


WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.