sim
andre praca
Wiadomości Miasto Koło Miasto - żyję bezpiecznie [FOTO]

Miasto - żyję bezpiecznie [FOTO]

19-11-2014 07:53 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 1,788 | Komentarzy: 0


5 listopada 2014 roku Pani Dyrektor Elżbieta Budzińska oraz przedstawiciele grupy przedszkolnej wraz z wychowawczynią -Patrycją Trafną udali się do przedszkola nr 11 w Koninie „Pętliczek”, w celu odebrania pomocy dydaktycznej w postaci zestaw „Miasto – żyję bezpiecznie”.
carnis

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Zestaw ten został ufundowany przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Koninie . Składa się on z drewnianych klocków (ponad 250 elementów) z obrazami domów, skrzyżowań, znaków drogowych, pojazdów, umożliwia układanie różnorodnych sytuacji drogowych, które mają na celu kształtowanie wśród dzieci postaw i nawyków bezpiecznego zachowania na drodze. Dzieci otrzymały również elementy odblaskowe z rąk Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Koninie – Pana Piotra Korytowskiego. Po części artystycznej zorganizowanej przez rówieśników z przedszkola „Pętliczek” nasi uczniowie wraz z opiekunami zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Dla naszych przedszkolaków był to dzień pełen wrażeń, ponieważ w drodze powrotnej zwiedzili jeszcze park im. F.Chopina przy ulicy Mickiewicza w Koninie. Dzieci miały okazję podziwiać zwierzęta z mini zoo, bawić się w stertach jesiennych liści, biegać po parku oglądając jesienny krajobraz oraz skorzystać z atrakcji na dużym placu zabaw.
SOSW KOŁO
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!