REKLAMA
sim
REKLAMA
geberit produkcja
Wiadomości Sport Co słychać u naszych IV ligowców ?

Co słychać u naszych IV ligowców ?

17-01-2010 10:55 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,515 | Komentarzy: 0
REKLAMA
Poniżej prezentujemy Państwu najważniejsze wydarzenia jakie dzieją się w strukturach klubowych naszych IV ligowców z powiatu kolskiego. Jednocześnie zapraszamy do odwiedzania ich stron internetowych. Można znaleźć na nich pełne informacje nt. składów drużyn oraz meczów sparingowych.
Co słychać u naszych IV ligowców ?
Foto:
REKLAMA
sokołów praca

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
MKS Olimpia Koła we wtorek 12 stycznia na obiektach kolskiego MOSiR-u przeprowadził pierwszy zimowy trening. Na treningu pojawiło się trzech nowych zawodników, którzy wzmocnią drużynę w rundzie wiosennej.
W sobotę 23 stycznia drużyna Olimpii rozegra pierwszy sparing. Część kadry wyjedzie do Goliny na spotkanie z miejscową A-klasową Polonią. Natomiast druga grupa, uzupełniona juniorami starszymi, uda się na turniej piłkarski do Barcina, w którym rywalizować będzie z m.in. III-ligową Goplanią Inowrocław.

Zarząd Zrywu Dąbie podobnie jak klub z Koła rozpoczął starania o pozyskanie nowych graczy. I również tu w kręgu zainteresowań pojawiło się trzech zawodników reprezentujących barwy pobliskich klubów piłkarskich.
Zmiany planowane są również w składzie szkoleniowym dąbskich "Argentinos". Asystentem Włodzimierza Tylaka, a zarazem kierownikiem drużyny będzie Sebastian Kalinowski. Będzie on także prowadził zespół juniorów starszych oraz opiekował się grupą trampkarzy. Treningi najmłodszych piłkarzy Zrywu - żaków prowadził będzie Łukasz Kujawa.

Źródło: MKS Olimpia Koło, Zryw Dąbie


Zapraszamy na strony klubowe obu drużyn, na których można dowiedzieć się więcej o przygotowaniach obu drużyn do kolejnej rundy.

MKS Olimpia Koło www.olimpiakolo.4.pl
Zryw Dąbie http://zrywdabie.futbolowo.pl
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
REKLAMA
paryz


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!