REKLAMA
sim
REKLAMA
bricomarche
Wiadomości Kultura i rozrywka Jubileusz 10 lecia Gimnazjum nr 3

Jubileusz 10 lecia Gimnazjum nr 3

29-05-2010 09:48 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,202 | Komentarzy: 1
REKLAMA
Uroczystość związana z 10 leciem powstania Gimnazjum nr 3. imienia Papieża Jana Pawła II odbyła się 28 maja w Miejskim Domu Kultury w Kole. Uroczystą akademię poprzedził wernisaż wystawy poświęcony historii powstania Gimnazjum przed 10 laty. Wystawa składała się z fotografii i zdjęć archiwalnych. Wyłożona była też do wpisu księga pamiątkowa, do której każdy przybyły mógł wpisać swoje życzenia.
Jubileusz 10 lecia Gimnazjum nr 3
Foto:
REKLAMA
carnis

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Po zwiedzeniu wystawy zebrani przeszli do sali widowiskowej gdzie odbyła się dalsza część uroczystości, na którą przybyli zaproszeni goście, a wśród nich burmistrz Mieczysław Drożdżewski, przewodniczący Rady Miejskiej Robert Cesarz, radni, rodzice, absolwenci szkoły oraz uczniowie.
W części artystycznej przygotowanej przez miejscowe nauczycielki wystąpili byli i obecni uczniowie Szkoły. Recytowali oni wiersze, tańczyli i śpiewali piosenki, grali także na instrumentach muzycznych. W programie wykorzystano poezję Karola Wojtyłły.
Na zakończenie akademii do dyrektora Gimnazjum Lecha Brzezińskiego ustawiła się dość duża kolejka z życzeniami, listami gratulacyjnymi, prezentami i kwiatami. Składając serdeczne gratulacje goście mówili, żeby nie spocząć na laurach, a kontynuować rozpoczęte dobro szkoły. W sumie impreza bardzo udana, ku zadowoleniu przybyłej publiczności.
mc

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
~Cygan 31-05-2010 13:02
cyganie wymiatają
| Zgłoś do usunięcia