Autor: 18 Październik 2015 przeczytasz w minutę
©
(4) | Czytano:
4,294 razy | przeczytasz w minutę

I znów przyszło rozczarowanie dla kolskich kibiców, zamiast spodziewanego zwycięstwa nastąpiła porażka 0:1 z nie najsilniejszą drużyną jaką jest Ostrzeszów. A szczęście było tak blisko, bowiem w 5 minucie meczu Paweł Powietrzyński plasowanym strzałem z prawej flanki trafił w słupek.

4
4,294 razy
Gwoli ścisłości należy stwierdzić, że obydwie drużyny miały okazję na rozstrzygniecie meczu wcześniej, ale żadnej się nie udało. Dopiero w 83 minucie Mazurek w zamieszaniu podbramkowym uzyskał prowadzenie dla barw Victorii. Reasumując mecz był o charakterze wyrównanym, a gdy wynik byłby odwrotny goście nie mogliby mieć pretensji.
W 20 minucie spotkania za obrazę sędziego czerwoną kartką został ukarany zawodnik gości Robert Skrobacz i musiał opuścić boisko. Gdy do końca meczu pozostało 5 minut drugą żółtą kartkę otrzymuje zawodnik Olimpii Dawid Wiśniewski w wyniku czego sędzia pokazuje mu „czerwień” i też opuszcza plac gry. Do końca meczu obie drużyny grają 10-ma zawodnikami.

– Niestety, doznaliśmy kolejnej porażki. Goście grając 10 zawodnikami przez 70 minut nie pozwolili sobie strzelić bramki, ale jak się nie wykorzystuje stworzonych sytuacji , to przeciwnik wie jak to zrobić. Poza tym brak koncentracji w końcowych minutach meczu spowodował utratę 3 punktów –powiedział trener Tomasz Mikusik.

Obecnie Olimpia posiada 5 punktów zdobytych: 3 z Orłem Mroczeń i po 1 z PKS Racot i Gromem Wolsztyn.

Sędziowali jako główny –Wojciech Brenk, asystent 1 –Marek Czajkowski, asystent 2 – Kacper Popek.

Olimpia: Łukasz Szymański, Dawid Wiśniewski, Piotr Rutkowski, Marcin Bryl, Mariusz Nieznalski, Michał Rutkowski, Paweł Powietrzyński, Filip Zborowski, Ariel Szczesiak, Piotr Andrzejczak, Eryk Lisiak.