sim
mycenter
Wiadomości Miasto Koło ZSRCKU Kościelec zaprasza absolwentów

ZSRCKU Kościelec zaprasza absolwentów

27-06-2010 11:42 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,688 | Komentarzy: 0


Aż trzy ważne rocznice będą przyświecały organizowanemu przez dyrekcję i komitet organizacyjny Zespołu Szkół Rolniczego Centrum Kształcenia Ustawicznego w Kościelcu Jubileuszowi - piątemu zjazdowi absolwentów tej placówki. To ważne wydarzenie i możliwość przeżycia wzruszających spotkań po wielu latach. Spotkanie odbędzie się w roku 90-lecia istnienia szkoły, 55-lecia istnienia Zespołu Szkół Rolniczych oraz 30-lecia nadania placówce patrona Stanisława Staszica i ufundowania sztandaru.
tartak

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
V Zjazd Absolwentów ZSRCKU odbędzie się 11 września br. na terenie szkoły. Rozpocznie się o godzinie 10-tej od rejestracji i odbioru materiałów zjazdowych uczestników. W programie m.in. Msza św. w intencji nauczycieli, absolwentów i pracowników szkoły, odsłonięcie tablic zasłużonych nauczycieli, nadanie pracowni biologicznej imienia Marii Kasińskiej, spotkania klasowe, zwiedzanie szkoły i część artystyczna, a na zakończenie oczywiście Wielki Bal Absolwentów.

Zgłoszenia uczestnictwa należy dokonać do 30 sierpnia br. Szczegółowych informacji udzielają: sekretariat szkoły – tel. 63 27 16 369 oraz Zofia Kasprzyk – tel: 63 27 16 252 i 684 788 132. Strona internetowa: http://www.zsrcku-koscielec.4me.pl
opr. zit
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!