sim

Wiadomości Miasto Koło Program niedzielnego 24 Finału WOŚP w Kole

Program niedzielnego 24 Finału WOŚP w Kole

05-01-2016 09:58 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 12,855 | Komentarzy: 19


Mierzmy wysoko - to hasło tegorocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nasze miasto tradycyjnie włączyło się do pomocy. W Kole stanie scena na ulicy Prusa, gdzie zapraszamy już dziś na koncerty. Przypomnijmy, że gwiazdą kolskiej sceny będzie zespól MIG.
tartak

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Poniżej prezentujemy program koncertu oraz imprezy towarzyszące:

Scena finałowa, ul. Prusa w Kole
16:00 - rozpoczęcie finału
16:10 - zespół tańca działający przy MDK w Kole
16:15 - zespół tańca DEBIUT
16:30 - koncert zespołu VAFFLARO
17:00 - koncert zespołu folkowego Folk Street
18:00 - licytacja gadżetów
19:00 - gwiazda wieczoru, zespół MIG
20:00 - światełko do nieba

Imprezy towarzyszące
9.01.2016 - Turniej Piłkarski o Puchar WOŚP im. Daniela Gołdyna
Gdzie: Hala MOSiR w Kole, Organizator: Malinowa Mamba

10.01.2016
10:00 - 16:00 "Wejdź na szczyt" zabawa ze ścianką wspinaczkową dla dzieci ze szkół podstawowych i przedszkolu
Gdzie: Hala MOSiR w Kole, organizator: Stowarzyszenie Kolanie

10:00 - 12:00 Pokaz ratownictwa wodnego
Miejsce: Pływalnia Miejska w Kole

12:00 Happening biegowy "Policz się z cukrzycą",
Gdzie: start i meta parking przed Urzędem Skarbowym, Organizatorzy: Koło Biega i Malinowa Mamba

13:00 - 20:00 Punkt porad dietetycznych "Smaki Zdrowia"
Miejsce: Starostwo Powiatowe w Kole (parter)

10:00 - Turniej Siatkówki o Puchar WOŚP
Miejsce: Hala MOSiR w Kole, Organizator: KTPPS

16:00 - Przejażdżki konne
Miejsce: Parking przy ul. Prusa w Kole, Organizator: Stadnina koni w Czołowie

Zapraszamy!!

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (19)
BURAKI Z KOŁa 10-01-2016 23:33
To takie proste. Jak chcesz, to dasz, a jak nie masz ochoty to nie dawaj. Dlaczego plujesz na wszystkich co myslą inaczej niz ty?
| Zgłoś do usunięcia
Do kok 10-01-2016 19:27
Ciekawe tylko, że burmistrz też jest z PiS, a dał.
| Zgłoś do usunięcia
Janusz 10-01-2016 19:04
@kok A ty co - na pewno ktoś z wolontariuszy?
| Zgłoś do usunięcia
kok 10-01-2016 18:46
brawo owsiak tylko pisowskie dupki sa przeciwne orkiestrze dajcie
| Zgłoś do usunięcia
Bartek 10-01-2016 18:07
do kok: To raczej ty jesteś burakiem. Zobacz sobie dowolną sesję kolskiej RM. Jakoś w 2015 kasa pusta, budżet zmieniany co chwila, nie było nie tylko wystarczająco dużo na takie imprezy jak Bieg Warciański, ale nawet z wypłatami dla swoich pracowników UM miał problemy i w tym roku chyba czarodziejskiej różdżki nie ma, a tu - proszę - hala: jest, basen: jest i finansowanie tej imprezy na pewno też jest. Czy oni zbiorą do puszek tyle co wyda Miasto i jego instytucje? Śmieszne kwoty z miast większych niż Koło nie wróżą temu dobrze - chyba jesteśmy już w tym "jednym dniu dłużej". Zresztą jest zasada "Róbta, co chceta"? To ja robię co chcę i "wolontariuszom", bo często przymusowym, odmawiam. I jeszcze jedno: spróbuj nie dać dzieciakowi do szkoły "na orkiestrę" - to się dowiesz w praktyce i ten dzieciak zwłaszcza, co to takiego jest ostracyzm.
| Zgłoś do usunięcia
Ala 10-01-2016 11:05
Ani grosza na Melona i Mr.ówkę Całą /podobno zmieniono nazwę/.
| Zgłoś do usunięcia
kok 09-01-2016 10:40
kolskie buraki sa przeciwne zbieraniu pieniedzy
| Zgłoś do usunięcia
Hubert 08-01-2016 07:31
@tak - "Gdzie można znaleźć..." - Obawiam się, że pełną, to nigdzie, bo np. MOSiR czy basen to miasto, czy nie miasto? Najlepiej więc poprosić swoich radną/radnego, niech zadadzą te pytania na sesji. Są też jeszcze dziennikarze np. z e-kolo, którzy też zapewne rzetelnie nam wszystkim o tym napiszą.
| Zgłoś do usunięcia
i o jeden dzień dłużej. 07-01-2016 16:24
Małgorzato cieszymy się, że Twoim mentorem i wzorem jest wspomniany przez Ciebie Miro. Gratulujemy!!!
| Zgłoś do usunięcia
tak 07-01-2016 14:56
Gdzie można znaleźć informację na temat ilości wydanych przez miasto pieniędzy na WOŚP?
| Zgłoś do usunięcia
Małgorzata 06-01-2016 13:33
Owsik niestety dobroczyńcą jest nie za bardzo... Wciskać drogi, zbędny i nieschodzący sprzęt zachodnich koncernów, korzysyać z przywilejów, telewizji, domów kultury, wsparcia różnorakich instytucji, a do tego się obrażać, gdy ktoś nie chce bubli, fakt - to nie wszyscy umieją... Miro Drzewiecki miał rację - DZIKI KRAJ. Kraje cywilizowane dawno by mu się dobrały do czterech liter. Jeszcze lirycznie nazywające się MRÓWKA CAŁA i ZŁOTY MELON... Wiadomo, chodzi o "melony" złotych raczej. To tak samo jak pewien senator organizujący banki żywności dla głodnych dzieci, gdy rządowa propaganda partii, z której ramienia startował, twierdziła, że żadnych głodnych dzieci w kraju nie ma :-P Teraz pewnie wyleje się na mnie hejt tutejszych "wolontariuszy" i bynajmniej nie tych, którzy w nagrodę tylko będą mogli wytarzać się w woodstockowym błocku, ale tych, którzy w zbiórce tak jak Owsik i "Dzidzia" partycypują.
| Zgłoś do usunięcia
Marzena 06-01-2016 10:45
Płacę składki, podatki i jeśli tak jest w cenniku - za inne usługi. Dodatkowe żerowanie na krzywdzie, chorobach dzieci, uprawiane przez tego szkodnika uważam zatem za wysoce niemoralne. Niemcy, Francuzi, Holendrzy, Duńczycy - oni takiego szkodnika nie mają. Ciekawe zresztą czy na moje urodziny MOSiR wynajmie mi halę, nawet nie za darmo, mogę zapłacić normalnie. Wczoraj jakoś nawet Koncert Noworoczny był w Ekonomiku, nie tam...
| Zgłoś do usunięcia
Rafał 05-01-2016 23:27
@Troll @nat, a zwłaszcza @ciemnogród, tak, ciemnogród... Piszecie Towarzysze, że jak ktoś zmarzniętym harcerzom nie wrzuci do puchy, to... Otóż nie, on nie jest idiotą w różowych spodniach i czerwonych okularkach. On nas wszystkich zwyczajnie goli... Każdy obywatel niezależnie od woli uczestniczy w tej zrzucie. Jeśli chodzi o mnie, to jasne, jestem przeciw ujowi (przez "ch" oczywiście) i tym samym pan burmistrz (jako reprezentant miasta, prywatnie wolno mu wyznawać zasadę RURURÓBTA CO CHCETA), ani nikt inny, oprócz absolutnie prywatnego, zwłaszcza zagranicznego, kapitału, niech w tej akcji nie uczestniczy, bo nawet grosz wydany przez burmistrza, ale z miejskiej kasy to MÓJ grosz i jeśli wydany w moim imieniu na tego uja, to już z założenia wydany źle. Wszystkie dzieci mają zatem prawo korzystać. Nasze-przeciwników mają nawet prawo korzystać tym bardziej, niż wasze-zwolenników, bo to przede wszystkim wy chcecie dawać ujowi nie swoje. Wara wam od naszych kieszeni!
| Zgłoś do usunięcia
ciemnogród 05-01-2016 23:06
pojawiła się w internecie deklaracja dla przeciwników WOŚP- mozna podpisć protest przeciwko corocznej akcji i od razu zaznaczyć, ze nie zyczycie sobie w razie choroby dziecka, lub wypadku, korzystania z aparatury zakupinej przez tego znienawidzinego przez was Owsiaka, no bo to byłoby przeciez niezgodne z waszymi poboznymi zasadami. Zawsze możecie sie zwrócić do Caritasu po miskę zupy, więc nie dawac na WOSP, ale równiez nie korzystajcie z tego na co inni sie złozyli
| Zgłoś do usunięcia
Troll 05-01-2016 20:57
Marzenko proste pytanie: napisałaś, że wolisz dać naszemu szpitalowi, więc ile dałaś do tej pory? Aaa, nic nie dałaś... Nikomu nic nie dałaś. No tak... Dziękuję bardzo Marzenko, my w niedzielę mamy WOŚP, a ty gryziesz paznokcie ze złości.
| Zgłoś do usunięcia
nat 05-01-2016 18:43
Wolontariusze z puszkami stoją dobrowolnie! Poza tym, czy wy ludzie wiecie chociaż co to są darowizny celowe? Sponsorzy dają w głównej mierze fundusze na organizacje imprez towarzyszących WOŚP (inaczej by ich nie dali) Okej, pewnie Owsiak bierze też coś dla siebie - wy też organizując takie akcje byście wzięli, nie pracowalibyście gratis. Zrób jeden z drugim więcej dobrego niż on i wtedy porozmawiamy a tymczasem zamilknijcie. Nie chcecie wrzucać do puszek to nikt wam nie każe
| Zgłoś do usunięcia
Marzena 05-01-2016 15:55
Ciekawe jak piszczałyby media, gdyby tak CARITAS wygnał ministrantów czy oazę na mróz? Chcesz mieć synalu milicjanta swoją fundację, to zbieraj pieniądze jak inni, nie angażuj całej Polski w swoje parę złotych. Mrówki, melony i co tam jeszcze masz, ty i "Dzidzia", to naprawdę kokosy. Gdyby policzyć koszt całej tej discopolowo-badziewrockowej imprezy, to się okaże, że jeszcze do twoich tak zwanych "serduszek" sporo dokładamy. Media, samorządy, inne instytucje państwowe, wkład wyższy od zysku, a ty spijasz śmietankę... Jeśli dać szpitalowi, to wolę od razu naszemu i tak samo wolę, żeby było tam logo miasta czy starostwa, niż kosztowne "serduszko". Sam fiskus i jego VAT starczą. Synalowi milicjanta ani złamanego grosza!
| Zgłoś do usunięcia
UWAGA 05-01-2016 15:38
Nie karmić troli takich jak ten poniżej !
| Zgłoś do usunięcia
Rafał 05-01-2016 14:05
Zmarznięci harcerze jak zwykle będą żebrać na tego buca?
| Zgłoś do usunięcia