sim
geberit produkcja
Wiadomości Kultura i rozrywka Mistrz kabaretu wystąpił z orkiestrą OSP Koło [FOTO]

Mistrz kabaretu wystąpił z orkiestrą OSP Koło [FOTO]

06-01-2016 11:13 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 7,942 | Komentarzy: 9


Marcin Daniec był gościem specjalnym XIII Koncertu Noworocznego organizowanego przez Orkiestrę Dętą OSP Koło. Wczorajszy koncert kolejny raz udowodnił, że wśród mieszkańców Koła cieszy się ogromną popularnością.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
O godzinie 17:00 w sali sportowej Zespołu Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Kole odbył się XIII Noworoczny Koncert. Widowisko rozpoczęła kolska Orkiestra, która zagrała swój repertuar wraz z dwiema grupami mażoretkami.

Sala wypełniona po brzegi, po ostatnie miejsce siedzące i stojące czekała na występ gwiazdy wieczoru - znanego kabareciarza Marcina Dańca, który w tym roku obchodzi 35-lecie działalności estradowej.

Wiele radości i śmiechu wywołały żarty kabareciarza w Kole. Nie do śmiechu było tylko tym, którzy stojąc czy też siedząc dalej niż w połowie sali - nic nie widzieli.

A jak Wam podobał się koncert?

Zapraszamy jutro na obszerną relację video.Foto: F&A MEDIA
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (9)
Łukasz 09-01-2016 14:30
@vicek w okresie letnim masz Turniej o Kryształowe Koło gdzie do posłuchania oprócz naszej orkiestry jest jeszcze kilka innych, zainteresowanie moim zdaniem jest wtedy znikome, a poza tym to jest koncert noworoczny więc raczej normalne, że jest na początku stycznia a nie w okresie letnim. Co do balu w Milce to gdzieś coś usłyszałeś i pierdoły opowiadasz... Fakt, orkiestra organizuje tam choinkę po koncercie ale z własnych środków dla swoich członków i zaproszonych gości.
| Zgłoś do usunięcia
Rafał 08-01-2016 13:59
@ela Hala MOSiRu była niegotowa, ale jeśli chcesz, to możesz tam iść już jutro - gotowa będzie dla pana Owsiaka.
| Zgłoś do usunięcia
Rafał 08-01-2016 13:55
@vicek Gości zapraszać można, czasami nawet trzeba, dla siebie samych, dla publiki, etc. Tylko że tu Daniec wypadł blado. Moja propozycja niestety pożarłaby całą Milkę dla "notabli", bo nasi występując w kraju i Europie kontakty też mają i gdyby zaprosić raz kogoś z Estonii, drugi raz z Austrii, a trzeci spod Kielc, to te koncerty byłyby jeszcze atrakcyjniejsze niż jak zapraszać te podstarzałe quasigwiazdy, które kiedyś w Kole może były tylko "na siku" na stacji paliw w drodze w inną trasę.
| Zgłoś do usunięcia
vicek 08-01-2016 12:09
Takie występy naszej orkiestry są fajne, nie muszą być żadne Dance czy inne gwiazdy. Tylko trzeba to organizować z głową. Moim zdaniem taka impreza powinna odbywać się w okresie letnim w parku czy stadionie. Teraz to jest tak że po koncercie władcy mają swój bal dodatkowo w Milce za nasze datki.
| Zgłoś do usunięcia
ela 06-01-2016 22:04
Pozostaje pytanie, kto odpowiada za tak fatalne przygotowanie sali. Z pozycji widowni nic nie było widać. Czy nie można było tak jak dotychczas zrobić koncertu w sali MOSiR-u? Miasto wydało na imprezę grubo ponad 20 tysięcy i taka du-pa.
| Zgłoś do usunięcia
Rafał 06-01-2016 14:57
Hah :-D zamiast "Dziękuję za sprostowanie" lepiej dawać paluszek w dół... no niezłe, niezłe.
| Zgłoś do usunięcia
Rafał 06-01-2016 13:48
Do redakcji: Panie Fajwek, on się na pewno jak tutaj jest w dwóch pierwszych słowach nie nazywa "Marcin Daniem"... Zresztą przyjechał, skasował, trochę przynudził i się namarudził. Tyle to każdy mógłby zrobić za darmochę - żadna gwiazda. Gwiazdą byli nasi, chociaż jak tu już zostało zauważone tylko było ich słychać, to dla mnie i tak aż - OGROMNIASTE GRATULACJE!!! Ciekawe tylko, że hala MOSiRu niegotowa wczoraj będzie gotowa na WOŚP - to jakiś cud nastąpi, czy jak?
| Zgłoś do usunięcia
widz a raczej słuchacz 06-01-2016 13:24
dobrze, że Daniec wysoki to chociaż głowę było widać:) jeżeli chodzi o orkiestrę to tylko doznania słuchowe bo na wizualne nie było szans.
| Zgłoś do usunięcia
do organizatorów 06-01-2016 11:34
następnym razem zadbajcie o to, żeby mieszkańcy widzieli a nie tylko władcy tego świata, którzy bawili się świetnie - bo wszystko widzieli...
| Zgłoś do usunięcia