sim
bricomarche
Wiadomości Sport Zumba GOLD - dla seniorów w Kole

Zumba GOLD - dla seniorów w Kole

18-01-2016 10:09 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 5,725 | Komentarzy: 0


Zapraszamy w każdy poniedziałek na godzinę 17:00 na ulicę Zegarową w Kole (budynek przychodnia Dereń) na zajęcia Zumby GOLD skierowanych do starszych mieszkańców Koła. Są to zajęcia taneczno-rehabilitacyjne z wykorzystaniem dużych piłek, wzmacniające kręgosłup, stawy i mięśnie. Pobudzają pracę serca i mózgu. Każde zajęcia trwają 60 minut.
carnis

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Zumba Gold to program skierowany do wszystkich, którzy długo nie praktykowali żadnej aktywności fizycznej lub ze względu na problemy z nadwagą, stawami czy kręgosłupem mają ograniczone możliwości treningowe.

Zajęcia oparte są na podobnej formule, co Zumba klasyczna, a podstawowa różnica dotyczy intensywności i tempa. W przypadku tej formy treningu wydłużono także element rozgrzewki i cool down.

Zumba Gold to zajęcia przeznaczone dla osób zaczynających przygodę z Zumbą, dla kobiet w ciąży i Pań, które chciałyby wrócić do formy po porodzie. To również doskonała propozycja dla osób po urazach i zabiegach, do chorujących na cukrzycę, nadciśnienie, choroby stawów i dla osób w wieku 50+.

Zumba Gold wpływa na ogólne zwiększenie siły fizycznej i wydolności, zwiększenie zakresu wykonywanych ruchów oraz uzyskanie, utrzymanie i poprawę elastyczności mięśni.

Zumba Gold to:
* poprawa wydolności układu krążenia
* poprawa gęstości tkanki kostnej, zapobieganie osteoporozie
* poprawa równowagi i koordynacji ruchów

a w rezultacie szybsze spalanie kalorii, poprawa sylwetki, lepsza kondycja i większa możliwość bezbolesnego wykonywania codziennych zajęć.

Kontakt w sprawie zajęć:
603 181 607

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!