sim
kol-net
Wiadomości Miasto Koło 28 latek z Koła uratował torebkę

28 latek z Koła uratował torebkę

06-07-2010 09:41 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,680 | Komentarzy: 0


28 latek z Koła uchronił pewną mieszkankę gm. Osiek Mały przed utratą jej torebki. Mężczyzna zatrzymał złodzieja, który na parkingu przed jednym ze sklepów zabrał jej własność z samochodu. Kobieta po zrobionych w jednym ze sklepów przy ul. Kolejowej zakupach i umieszczeniu ich w samochodzie poszła odprowadzić zakupowy wózek. W tym czasie złodziej podbiegł do jej auta i z przedniego siedzenia zabrał torebkę z dokumentami, telefonem komórkowym i pieniędzmi w kwocie ponad 1 tys. zł.
tartak

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Na krzyk okradanej kobiety natychmiast zareagował przypadkowy przechodzień, młody mężczyzna po krótkim pościgu zatrzymał złodzieja. Zwolennik cudzej własności został przekazany policjantom a torebka właścicielce. Mundurowi szybko ustalili, że jest to 44 letni mieszkaniec gm. Dobra w powiecie turkowskim, w chwili zatrzymania złodziej był pijany miał w organizmie ponad 2,5 promila, noc spędził w policyjnym areszcie. Dziś kryminalni zajmą się wyjaśnianiem, czy mężczyzna nie ma na swoim koncie innych podobnych przestępstw, tym bardziej, że tego samego dnia niespełna dwie godziny wcześniej w bardzo podobnych okolicznościach okradziono mężczyznę na parkingu przed sklepem przy ul. Bliznej.

Przy tej okazji kolejny raz policjanci apelują i przypominają o prawidłowym zabezpieczeniu swojego mienia. Pozostawione bez opieki, w widocznych miejscach rzeczy wartościowe są doskonałą okazją dla złodziei - nie dajmy im takich szans.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kole
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!