Autor: 30 Maj 2016 przeczytasz w ok. 2 min.
Seniorzy Olimpii \
©
(7) | Czytano:
9,997 razy | przeczytasz w ok. 2 min.

Matematycznie wyznaczając szansę drużyny seniorów MKS Olimpii Koło na pozostanie w 4 lidze - wychodzi zero. Po sobotniej wysokiej porażce z Polonią Kępno wszystko stało się jasne. Wracamy do ligi okręgowej.

R E K L A M A
7
Czytano:
9,997 razy
Udostępnij
Nikt się nie spodziewał tak wysokiej przegranej z Polonią Kępno, a jednak stało się, gospodarze doznali sromotnej porażki z Polonią, aż 0:4 (0:1). Wynik otworzył w 25 minucie Michał Górecki, który utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron dalsze bramki zdobyli : w 50 minucie: Robert Assio’o, w 70 minucie na listę strzelców wpisał się po raz drugi Michał Górecki, a końcowy wynik na 0:4 ustalił w 88 minucie Aleksander Majerz.

Mecz można zaliczyć do wyrównanych,ale więcej strzałów w światło bramki oddali goście, o czym świadczy wynik. Kolanie poza „bombą” Piotra Marańdy w 51 minucie kiedy piłka uderzyła w poprzeczkę, nie oddali żadnego strzału z którego mogła paść bramka. W Olimpii wyraźnie szwankuje napad, który nie potrafi wykorzystać stworzonych sytuacji. Widmo degradacji do klasy niższej jest coraz bliższe. Po skończonym meczu Jarek Kawka powiedział: Szkoda , że nie potrafiliśmy wykorzystać dwóch stuprocentowych sytuacji z pierwszych minut tego spotkania ponieważ bramki te zupełnie inaczej ułożyły by to spotkanie. Niestety niewykorzystane sytuacje się mszczą, a w naszym przypadku były to cztery stracone bramki.

Sędziowali bez zarzutu: jako główny – Mikołaj Piotrowski, asystent 1 –Marcin Wlelliński, asystent 2 –Mateusz Uram. Atrakcją dla kolskich kibiców była gara 3 piłkarzy czarnoskórych z Kamerunu, byli to: Robert Assio’o, Bernard Ndukong i Arnaud Ghislain Fotso Kengne, cechowała ich niezwykła szybkość i dobra technika.

Składy drużyn, Olimpia Koło: Batosz Kordylewski, Dawid Wiśniewski, Piotr Andrzejczak, Kamil Budynek, Mariusz Nieznalski, Michał Rutkowski, Ariel Szczesiak, Mateusz Zaborski, Tomasz Mikołajczyk, Piotr Marańda.
Polonia Kępno: Dawid Jadczak, Mateusz Gola, Damian Kurzawa, Witold Kamos, Bartosz Mikołajek, Jakub Górecki, Ndukong, Robert AssIo”o, Michał Górecki, Łukasz Walczak, Piotr Cierlak, ARNAUD GhisslainFOotso, Kenge.