[phpBB Debug] PHP Warning: in file /var/www/vhosts/e-kolo.pl/e_kolo/inc/headerforum.php on line 28: include(inc/rodotxt.php): failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /var/www/vhosts/e-kolo.pl/e_kolo/inc/headerforum.php on line 28: include(inc/rodotxt.php): failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /var/www/vhosts/e-kolo.pl/e_kolo/inc/headerforum.php on line 28: include(): Failed opening 'inc/rodotxt.php' for inclusion (include_path='.:/opt/plesk/php/5.6/share/pear')
R E K L A M A
zawmark

Szafrański a moze Galemba ?

Głos na Artura Szafrańskiego bedzie głosem na posła Leszka Galembe który przez ostatnie 4 lata skorumpował lokalnych polityków wsadzając ich na intratne posadki w miejskich spółkach gdzie za lojalność otrzymują wysokie wynagrodzenia ale nie z kieszeni tego przebiegłego wiesniaka tylko z budzetu tych spółek .
Szczególnym zainteresowaniem pana Galemby cieszą sie MZwiK oraz MZEC w których to wyznaczeni przez niego prezesi mają jedno zadanie >Doprowadzic te spółki do upadłości aby można było je przejąć i skomercjalizować .
Wtedy ceny wody jak i ogrzewanania poszybują do takich wartośći że bedziemy chodzic po wode do Warty o ogrzwać sie będziemy piecykami na drzewo jak w Rumunii za dyktatury Caucesku. Najwiekszym szkodnikiem jest właśnie ten poseł który rękami takich ludzi jak Artur Szafrański chce rządzić naszym miastem .
Tworzy on na terenie naszego miasta swoista Pisowską ośmiornice mając na celu. wykup za bezcen miejskich nieruchomośći tak jak to zrobił z budynkiem PKO.Tak uprawia się poliytkę w małych miejscowościach gdzie niedba się odobro mieszkańców tylko o prywatne interesy.

Dlatego poparcie w tych wyborach Artura Szafrańskiego który jest na smyczy posła bedzie równocześnie poparciem mafijnych działań tego prostaka który chce powiekszyć swój majątek kosztem mieszkańców Koła.
Antygalembus
DRUGA TURA DLA ARTURA. Konkretny gosc na burmistrza
Brawo, brawo, brawo. Nareszcie ktoś mądre i dające do myślenia słowa napisał. Gratuluję.
Jeszcze jedno Panie Piotrze. Chyba Pan nie słyszał o tym, że MZEC zaopatruje w opał firma córki Pana posła, że firma brata pomalowała płot MZEC za "ogromne" pieniądze ( znam kwotę), nie do uzyskania przez inne firmy. To się nazywa "dobra zmiana"