sim
ubezpieczenia klodawa
Wiadomości Miasto Koło Odwiedzili poznańskie ZOO

Odwiedzili poznańskie ZOO

18-08-2010 14:38 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 9,568 | Komentarzy: 4
Odwiedzili poznańskie ZOO
Foto:
zacisze
We wtorek tj. 17 sierpnia grupa najmłodszych dzieciaków z osiedla nowa Kolejowa wybrała się na wycieczkę do poznańskiego ZOO. Głównym tematem wycieczki było oczywiście odwiedzenie ukończonej w 2008 roku słoniarni, która ma trzy piętra i wraz z wybiegami zajmuje obszar 3500 m² i jest jednym z największych i najnowocześniejszych tego typu obiektów w Europie.
Oprócz pięknego obiektu słoniarni uczestnicy wycieczki mogli zobaczyć także inne ciekawe zwierzęta jak tygrysy syberyjskie, mrówkojady olbrzymie, susły, makaki i wiele wiele innych, które zamieszkują poznańskie ZOO. Natomiast po zakończeniu wizyty w zoo wszyscy udali się na seans filmowy w 3D aby zobaczyć film Shrek Forever.

Organizatorami wycieczki byli radni z tego okręgu czyli pani Ewa Baryła, Marianna Maciejewska, Zygmunt Sołtysiak i Artur Szafrański. Na uwagę zasługuje fakt, że nie jest to pierwsza wycieczka. Na osiedlu tym przyjął już się zwyczaj że radni z tego okręgu co roku pod koniec wakacji organizują dla najmłodszych wycieczki do najciekawszych obiektów położonych w naszym regionie. Dodajmy, że zwyczaj ten trwa już przeszło 10 lat.

Kilka zdjęć z wycieczki możecie Państwo obejrzeć w naszej GALERII

FILM VIDEO
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (4)
~ROY 19-08-2010 07:17
... droga "ewko" ,czepiam się totalnej indolencji , niemocy obecnej ekipy radnych , w przypadku tych dwóch radnych p Baryły i p Sołtysiaka dlatego że informacja podana o zorganizowaniu przez nich wycieczki do Zoo w Poznaniu powialiła mnie na kolana , nie jestem za tym aby kazdorazowo przed wyborami radni ustepujący zawieszali swoja działalność " społeczną " chodzi przecież o to że wybieramy Radnego - swojego Radnego w swoim okręgu wyborczym aby w naszym imieniu podejmował takie decyzje które maja służyć ogółowi społeczeństwa , nie musze wskazywac "Ewko " tych oststnich "madrości " radnych w zakresie podejmowania decyzji o rozwoju miasta - ale przypomne - przecudna lokalizacja basenu czy tez pływalni , zablokowani projektu zmian zagospodarowania przestrzennego przy ul Słowackiego i Zielonej - co skutkuje przerwaniem inwestycji sali sportowej przy szkole ekonomiku ,itp pozdrawiam
| Zgłoś do usunięcia
~zd 18-08-2010 20:57
pewnie i jedno i drugie - i przedwyborcza propaganda i normalna działalność dla mieszkańców. A radnych trzeba oceniać nie po takich gestach ale konkretnym działaniu dla miasta. O ile o Pani Baryle czy radnym Szafrańskim można coś takiego stwierdzić to już pozostali radni cieniutko, cieniutko - chyba trzeba żeby ich zastąpili lepsi reprezentanci mieszkańców.
| Zgłoś do usunięcia
~ewka 18-08-2010 19:21
ROy ty chory jestes?? mieszkam na kolejowej i jeszcze gdy mialam ok 15 lat wycieczki te byly organizowane rok w rok. Pani Baryla wtedy jeszcze byla szanowana i lubiana przez wszystkich nauczycielka, i to ona wlansie szukala sponsorow i organizowala te wycieczki. Z tego co widze w komentarzach na portalu czepiasz sie wladzy zawsze!! czyli co zeby nie pasc podejrzeniom to rok przed wyborami radni powinni zawiesic swoja dotychczasowa spoleczna dzialalnosc i nic nie robic, nie mowic, bo taki ROY bedzie zaraz krzyczal ze to ryborcza propaganda! i zanim bedziesz krytykowal kogos, cos, zrob cos sam od siebie!! sam sproboj zorganizowac chociaz jedna wycieczke dla dzieci, a to przeciez wielka odpowiedzialnosc.
| Zgłoś do usunięcia
~ROY 18-08-2010 19:12
.. tradycja jest ... że zawsze pod koniec kadencji radni przypominają sobie o swoich wyborcach i poprzez takie gesty jak sfinasowanie wycieczki dla maluchów chcą przypomnieć rodzicom jacy to oni troskliwi , jacy dobrzy radni , a gdzie rozliczenie Waszej aktywnosci w całej kadencji Pani Baryła , Panie Soltysiak ,co konkretnie zdziałaliscie dla wyborców z tego okregu , co znowu będą długopisy , kalendarzyki , zapalniczki .... braliscie co miesiąc z kasy miasta po 800 zł i 1000 zł w związku z czym ten jednorazowy wyjazd chociaż naszym maluchom sie od was nalezy , choćby to .... mam nadzieje że nikt nie odda na was głosu ................
| Zgłoś do usunięcia