R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Pożary

Pożar na ul. Kajki. Śmierć poniósł dorosły mężczyzna [VIDEO]

21-06-2017 21:19 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 37,149 | Komentarzy: 0

Dziś w godzinach wieczornych syreny wozów strażackich postawiły wszystkich mieszkańców starej części miasta na nogi. Okazało się, że doszło do pożaru mieszkania na ostatnim piętrze w jednym z budynków przy ulicy Kajki. Niestety w wyniku pożaru śmierć poniósł mężczyzna.

Foto:e-kolo
R E K L A M A

Jaki był powód pojawienia się ognia oraz w jaki sposób zginął mężczyzna - na te pytania odpowiedź poznamy dopiero po zakończeniu śledztwa funkcjonariuszy policji oraz straży.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia pierwszych zastępów straży pożarnej przeprowadzono rozpoznanie w wyniku którego ustalono, że pożarem objęte jest jedno mieszkanie na drugim piętrze kamienicy, panuje silne zadymienie, palą się elementy wyposażenia wnętrza. Po stłumieniu płomieni i po oddymieniu mieszkania stwierdzono obecność nadpalonych zwłok, będący na miejscu lekarz stwierdził zgon osoby poszkodowanej. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu terenu objętego działaniem ratowniczym, ewakuacji  sześciu mieszkańców, którzy przebywali w kamienicy. W wyniku pożaru spaleniu uległo wyposażenie pomieszczenia objętego pożarem. Dochodzenie w sprawie przyczyny pożaru prowadzi policja pod nadzorem prokuratora. Pożar przez 6 godzin gasiło 18 strażaków.

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze