R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Na sygnale

Pijany 29 – latek spowodował wypadek

24-07-2017 16:07 | Źródło: KPP Koło | Wyświetleń artykułu: 14,541 | Komentarzy: 3

23 lipca na terenie gminy Koło doszło do wypadku drogowego, w wyniku którego do szpitala trafił 54 - letni motorowerzysta. Policjanci ustalili, iż jeden z uczestników zdarzenia był w stanie upojenia alkoholwego. Sprawca zdarzenia drogowego nie dość, że był pijany to jeszcze kierował autem pomimo orzeczonego przez Sąd zakazu prowadzenia pojazdów. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.
Foto:archiwum e-kolo
R E K L A M A

Do zdarzenia doszło wczoraj, około godz. 10:15 w miejscowości Przybyłów. Jak wstępnie ustalili policjanci, 29 – letni mieszkaniec gminy Grzegorzew, który kierował samochodem marki Ford Modeno, zjechał na przeciwny pas ruchu a następnie do przydrożnego rowu. Jadący z przeciwnego kierunku 54-letni motorowerzysta, aby uniknąć zderzenia z samochodem zjechał do rowu, w wyniku czego z obrażeniami ciała został hospitalizowany.

Pracujący na miejscu zdarzenia funkcjonariusze kolskiej drogówki ustalili, że kierujący fordem był pijany. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało u niego ponad 2,7 promila alkoholu. Ponadto kierowca samochodu posiadał sądowy zakaz powadzenia pojazdów mechanicznych. Nietrzeźwy kierowca noc spędził w policyjnym areszcie.

Za spowodowanie wypadku w stanie nietrzeźwości grozi mu nawet 10-letni pobyt w więzieniu.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (3) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA