sim
materace
Wiadomości Inne Sebastian Jaroński w walce na GSW 14!

Sebastian Jaroński w walce na GSW 14!

10-10-2017 10:19 | Źródło: Redakcja e-kolo | Wyświetleń artykułu: 6,622 | Komentarzy: 1
Jubiler Euro Koło
Sebastian Jaroński w walce na GSW 14!
Foto:GSW Gostyń
18 listopada 2017 roku na 14 już Gali Sportów Walki w Gostyniu swoją walkę stoczy na ringu zawodnik z Koła - Sebastian Jaroński, który rozwija swoją karierę sportową. Bilety na walkę kupicie w Sklepie Kibica Koło, ul.Toruńska 16. Liczba wejściówek ograniczona!

Tym razem przeciwnikiem zawodnika z Koła będzie Jedrzej Łapawa (4-0, ANKOS MMA Poznań/Sporty Walki Gostyń). Oboje wystąpią w kategorii 77 kg a walkę podzielono na trzy, pięciominutowe rundy. A tak walkę opisują organizatorzy.

Tym razem prezentację głównych aktorów zaczynamy od mocnego uderzenia, a więc "Walki Wieczoru" GSW14! Starcie, na które czekało wiele osób. Zawodnicy od początku związani z naszą organizacją, których walki stanowiły najlepsze starcia poszczególnych gal. Nie przedłużając - Jedrzej Łapawa (4-0, ANKOS MMA Poznań/Sporty Walki Gostyń) i Sebastian Jaroński (3-0, Hells Team Koło/Pretorium Klub Poznań) zmierzą się w pierwszej, historycznej walce o pas federacji GSW! Dwóch młodych, utalentowanych i głodnych sukcesu zawodników, gdzie zwycięzca na pewno przybliży się do początku wielkiej kariery w świecie MMA! Obaj nie zaznali dotychczas goryczy porażki. Wkrótce informacja o biletach na arcyciekawą czternastą edycję gali, której zwieńczeniem będzie ta pasjonująca walka.

Zapraszamy do nabycia biletów i oczywiście kibicowania Sebastianowi.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
fan 12-10-2017 07:36
łapawa-poddaj się
| Zgłoś do usunięcia