sim
kol-net
Wiadomości Sport Dobre biegi gimnazjalistów

Dobre biegi gimnazjalistów

25-09-2010 15:12 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 4,525 | Komentarzy: 0
Dobre biegi gimnazjalistów
Foto:
zacisze
22 września 2010 roku w Przedczu odbyły się powiatowe zawody w Sztafetowych Biegach Przełajowych, w których uczestniczyli m.in. uczniowie Gimnazjum nr 3 w Kole im. Jana Pawła II.
Sztafeta dziewcząt przez większość biegu plasowała się na pozycji medalowej, jednak do mety dobiegły na czwartym miejscu. Dziewczęta wystąpiły w składzie: Klaudia Domańska, Natalia Kowalska, Weronika Kozłowska, Beata Jankowska, Patrycja Kacprzak, Kamila Kurz, Klaudia Cudaków, Katarzyna Misiak, Maja Strugarek i Klaudia Baranowska.

Rywalizacja chłopców była bardzo wyrównana i o zwycięstwo do samego końca walczyły cztery sztafety. Na ostatniej zmianie drużyna z Gimnazjum nr 3 wbiegła razem ze sztafetą z Grzegorzewa, a za nimi Przedecz i Kłodawa. Po zaciętej walce najlepsza okazała się drużyna z Grzegorzewa, w składzie której biegł główny zwycięzca biegów przełajowych. Drużyna Gimnazjum nr 3 ukończyła bieg na drugim miejscu, a w zawodach udział wzięli: Kuba Jaroński, Tomasz Jóźwiak, Mateusz Pawłowski, Adrian Wojewoda, Sebastian Gwóźdź, Kamil Musialiński, Filip Staszewski, Brajan Kacprzak, Damian Koral i Filip Szymański.

– Cieszę się, że moi uczniowie zajęli II i IV miejsce. Szczególnie cieszy fakt, że tak wysokie pozycje są powtarzane w corocznej rywalizacji – powiedział dyrektor Lech Brzeziński.

mc
Źródło: Gimnazjum nr 3 w Kole
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!