R E K L A M A
sim
R E K L A M A
geberit
Wiadomości Szkoły i Przedszkola Karnawał w Gromadce Misia Uszatka PM 5

Karnawał w Gromadce Misia Uszatka PM 5

06-02-2018 09:57 | Źródło: Przedszkole Miejskie nr 5 w Kole | Wyświetleń artykułu: 1,833 | Komentarzy: 0
Karnawał w Gromadce Misia Uszatka PM 5
Foto:
R E K L A M A
carnis
Cała sala śpiewała i wirowała w tanecznych rytmach. Bal jak zawsze był wielki i niepowtarzalny. Do zabawy najmłodsi przystąpili ochoczo. Tej uniwersalnej formy aktywności, członkom licznej społeczności Gromadki Misia Uszatka PM 5 w Kole nigdy dosyć.

Bal poprzedziły staranne przygotowania. Najpierw przedszkolaki na zajęciach dydaktycznych poznawały tradycje związane z karnawałem. Pomagały ochoczo w przygotowaniu balonów do dekoracji sali, których pompowanie było duża frajdą. Na zajęciach plastycznych projektowały stroje wzorując się na bajkowych postaciach z ulubionych książek i filmów. W przygotowania włączyli się jak zawsze rodzice. Wyjątkowe i oryginalne stroje sprawiły, że aura radości i cała gama barw wypełniły balową salę. Do wspólnej zabawy wszystkich przedszkolaków zaprosiła dyrektor PM 5 pani Agnieszka Kozajda oraz tworzący oprawę muzyczną balu artyści Muzycznej Agencji Artystycznej ART-Es w osobach pani Ewy Szymkiewicz i pan Sławomira Bartkiewicza. Trzeba dodać, że muzycy w klimat karnawału wprowadzili najmłodszych już nieco wcześniej. Za sprawą pani Ewy i pana Sławka, przedszkolaki bawiły się bowiem na mini balu w przedszkolu zorganizowanym w ramach cyklicznych spotkań z muzyką. Dzięki temu, maluszki z grupy 3 latków oraz wszystkie pozostałe przedszkolaki mogły oswoić się z głośniejszymi dźwiękami, poczuć smak zabawy w dużej grupie. Kiedy więc przyszła pora na wielki bal w sali Spółdzielni Mieszkaniowej w Kole, chętnych do tańców, pląsów i zabaw z rodzicami nie brakowało. Z wielkim aplauzem przedszkolaki przyjęły też wiadomość o czekających na nie upominkach od Mikołaja.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
R E K L A M A
Biały Fortepian news
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
R E K L A M A
paryz
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
tomek opas
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
popularne wiadomości
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
25 Sierp.
16:00

Stadion MOSiR w Kole
Wielkopolskie Święto Mleka i Powiatu Kolskiego
26 Sierp.
11:00

Kościelec, Amfiteatr, ul. Różana
Dożynki Gminne w Kościelcu
26 Sierp.
14:00

Stadion Miejski w Kłodawie
Dożynki Gminne w Kłodawie