sim
Artbud
Wiadomości Powiat Kolski 3 miejsce w Olimpiadzie Młodych Producentów Rolnych z ZSCKR

3 miejsce w Olimpiadzie Młodych Producentów Rolnych z ZSCKR

17 dni temu | Źródło: ZSCKR Powiercie | Wyświetleń artykułu: 742 | Komentarzy: 0
3 miejsce w Olimpiadzie Młodych Producentów Rolnych z ZSCKR
Foto:ZSCKR Powiercie
zacisze
Szkoła średnia z Powiercia wzięła udział w kolejnej edycji Olimpiady Młodych Producentów Rolnych, która odbyła się 2 marca 2018r. w ZSR CKP w Kaczkach Średnich. Szkołę reprezentowali uczniowie klas Technikum Mechanizacji Rolnictwa: Bartłomiej Bas z klasy IV, Patrycja Leśniewska z klasy III, Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki Maciej Nadolny z klasy II, Technikum Architektury Krajobrazu reprezentowała Julia Radowska z klasy II.

Uczennice tej szkoły zostały wyróżnione przez sponsorów. Bartłomiej Bas został laureatem I zajął trzecie miejsce, za które nagrodzony został wyjazdem do Europarlamentu w Brukseli, sponsorowanym przez posła do Parlamentu Europejskiego   pana Andrzeja Grzyba, dodatkowo otrzymał upominki rzeczowe od sponsorów. Nagrody wręczył  m.in. poseł na sejm  RP Leszek Galemba. Już wkrótce Bartek zmierzy się z najlepszymi w Polsce.

Finał krajowy olimpiady odbędzie się w dniach 15-16 marca, podczas XXIV Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej „AGROTECH” w Kielcach. Uczniowie przygotowywali się do olimpiady pod kierunkiem  pana Mariusza Szymańskiego.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Słowa kluczowe:
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!