R E K L A M A
sim
R E K L A M A
geberit piec do poprawel
Wiadomości Szkoły i Przedszkola Dzień Otwartych Drzwi w Szkole Podstawowej nr 2

Dzień Otwartych Drzwi w Szkole Podstawowej nr 2

09-03-2018 18:18 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 2,366 | Komentarzy: 1
W sobotę 17 marca w Szkole Podstawowej nr 2 im. Adama Mickiewicza z Oddziałami Przedszkolnymi i Sportowymi odbędzie się Dzień Otwartych Drzwi. Za naszym pośrednictwem społeczność szkolna, dyrekcja i nauczyciele zapraszają dzieci i rodziców do odwiedzenia szkoły i poznania jej niezwykłej oferty.
Dzień Otwartych Drzwi w Szkole Podstawowej nr 2
Foto:e-kolo.pl

Dzień Otwartych Drzwi rozpocznie się od spotkaniem z dyrektorem i kadrą szkoły, podczas którego omówiona zostanie szeroka oferta placówki, a także zasady rekrutacji na nowy rok szkolny (sala gimnastyczna, godz. 10:00). Zwiedzając klasy i pracownie dzieci i ich rodzice poznają, jak w szkole przy ul. Poniatowskiego 22 wykorzystuje się w edukacji najnowocześniejsze technologie informacyjne oraz narzędzia Cyfrowej Szkoły, eTornistra i Aktywnej Tablicy. Dzieci będą również mogły same wypróbować, jak wygląda nauka za pomocą ekranów i tablic interaktywnych, tabletów i laptopów. Przewidziany jest również pokaz robotów (mechatronika), obserwacje mikroskopowe, ciekawe doświadczenia, zajęcia i zabawy dla dzieci oraz występ artystyczny najmłodszych uczniów szkoły. Zwiedzając szkołę każdy z rodziców będzie miał okazję porozmawiania z wychowawcami, nauczycielami oraz trenerami. Nie zabraknie oczywiście słodkiego poczęstunku...

O godzinie 11:00 na boiskach ORLIK przy ul. Dąbrowskiego, z których korzystają uczniowie klas sportowych, odbędą się pokazowe treningi piłki nożnej i korfballa. Zapraszamy na nie szczególnie obecnych trzecio- i szóstoklasistów oraz ich rodziców: po wakacjach dzieci te będą mogły uczyć się i rozwijać swoje sportowe zainteresowania w klasie czwartej i siódmej.

W sobotę, 17 marca drzwi szkoły otwarte będą dla gości w godzinach 10:00 – 13:00. Jesteś uzdolniony artystycznie? A może lubisz sport? Pasjonujesz się robotyką i mechatroniką? Lubisz uczyć się nowocześnie i efektywnie? Wspaniale! Jest miejsce, w którym możesz rozwijać wszystkie swoje pasje: to Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w Kole.  Poznaj ją i polub już teraz!

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
R E K L A M A
marek podnewsem
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1)
absolwentka 10-03-2018 17:49
Obecnie najlepsza szkoła w Kole.
| Zgłoś do usunięcia
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
tomek opas
R E K L A M A
optima
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
28 Gru.
19:00

Miejski Dom Kultury,ul.Słowackiego5, Koło
W cyklu