R E K L A M A
sim
R E K L A M A
geberit
Wiadomości Szkoły i Przedszkola ZST Koło: Droga do kariery

ZST Koło: Droga do kariery

10-04-2018 08:41 | Źródło: Zespół Szkół Technicznych w Kole | Wyświetleń artykułu: 2,195 | Komentarzy: 0
ZST Koło: Droga do kariery
Foto:
5 kwietnia br. Zespół Szkół Technicznych w Kole odwiedzili doradcy zawodowi z Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej w Koninie.

Wychodząc naprzeciw zmianom dokonanym w przepisach oświatowych dotyczących zorganizowania w szkołach zajęć z zakresu doradztwa zawodowego 5 kwietnia br. na zaproszenie pani Elżbiety Bagińskiej i Agnieszki Tomczyk - nauczycielek podstaw przedsiębiorczości Zespół Szkół Technicznych w Kole odwiedzili doradcy zawodowi z Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej w Koninie.

Spotkanie miało charakter szkoleniowy. Po omówieniu roli i zakresu działań Centrum Informacji Zawodowej doradcy przekazali uczniom cenne informacje i wskazówki dotyczące sporządzania dokumentów aplikacyjnych i właściwego przygotowania się do rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą. Ważnym elementem spotkania był również trening umiejętności praktycznych sporządzania CV z wykorzystaniem ciekawego programu komputerowego oraz filmu, na podstawie którego młodzież dokonywała analizy i oceny przebiegu przykładowej rozmowy kwalifikacyjnej.

Doradcy na spotkaniu wprowadzili młodzież w problematykę planowania kariery oraz uświadomili uczniom, iż planowanie to nie kończy się z chwilą wybrania i zdobycia zawodu, lecz trwa przez całe życie.

Udział w spotkaniu wzięły Trzecie klasy Branżowej Szkoły I Stopnia oraz klasa I LOA. 

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
R E K L A M A
Biały Fortepian news
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
k2
R E K L A M A
tomek opas
R E K L A M A
optima
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
04 Paź.
19:00

Miejski Dom Kultury,ul.Słowackiego5, Koło
W cyklu  : Kino dla Kobiet -
07 Paź.
16:00

KOŁO
ANDRE RIEU