R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Kino

Film Bartosza Nowackiego do zobaczenia na Canal +

19-04-2018 08:21 | Źródło: Redakcja e-kolo | Wyświetleń artykułu: 7,728 | Komentarzy: 2

Po sukcesach festiwalowych krótkometrażowy film "Na drodze" w reżyserii Bartosza Nowackiego z Koła już od 1 maja rozpocznie regularną emisję w stacji CANAL +. Stacja zainteresowała się filmem Bartosza do tego stopnia, że na wyłączność wykupiła jego krótkometrażowy debiut.

Foto:Na Drodze
R E K L A M A

Oprócz sukcesu sprzedażowego w Polsce, film „Na drodze” znalazł uznanie poza granicami kraju i z powodzeniem jest wprowadzany na tamtejsze rynki.  Międzynarodowym agentem sprzedaży została francuska firma Premium Films, która reprezentuje film (TV, VOD) na terytorium Europy, USA, Kanady, Południowej Ameryki, Japonii, Afryki Północnej oraz Środkowym Wschodzie.

Za przeprowadzenie transakcji po stronie polskiej odpowiada Bartosz Nowacki i firma ALISTAN, po stronie francuskiej: Jean-Charles Mille (PREMIUM FILMS). Wsparcie dystrybucji objęła szwajcarska firma LARGO. Prawa na terytorium Grecji oraz Portugalii są nadal dostępne.

Strategią festiwalową i promocją filmu w USA zajmuje się ALISTAN oraz STERN PICTURES, w Europie – Krakowska Fundacja Filmowa.

Film „Na drodze” powstał w koprodukcji z firmą STERN PICTURES oraz Funduszem Regionalnym Poznan Film Commission. Producentem wiodącym jest firma ALISTAN. Wsparcie promocyjne objęło również miasto KOŁO. 

Film Bartosza Nowackiego z Koła walczy o poważną nagrodę

Film kolskiego twórcy Bartosza Nowackiego "Na drodze" (ang. „On the Road”) został nominowany do walki o nagr...

Czytaj więcej

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze