R E K L A M A
sim
R E K L A M A
DUKAT
Wiadomości Miasto Koło Rusza przebudowa bieżni lekkoatletycznej [VIDEO]

Rusza przebudowa bieżni lekkoatletycznej [VIDEO]

22-05-2018 14:51 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 6,068 | Komentarzy: 0
W dniu dzisiejszym na stadionie miejskim Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole przy ul. Sportowej odbyło się przekazanie placu budowy głównemu wykonawcy inwestycji pn. „Przebudowa bieżni wraz z infrastrukturą na stadionie MOSiR w Kole przy ul. Sportowej 12”. Będzie to już kolejna duża inwestycja w infrastrukturę sportową w mieście Kole w ostatnich latach.
Rusza przebudowa bieżni lekkoatletycznej [VIDEO]
Foto:

W ramach realizowanej inwestycji stadion miejski zyska bieżnię lekkoatletyczną z wyposażeniem, skocznię do skoku w dal i trójskoku z wyposażeniem, rzutnię do rzutu oszczepem z wyposażeniem, skocznię do skoku wzwyż z wyposażeniem oraz rzutnię do pchnięcia kulą z wyposażeniem. Pojawi się również sprzęt niezbędny do rozgrywania poszczególnych dyscyplin sportowych.  


Całość zadania zamknie się kwotą 1.097.976,25 zł brutto. Na modernizację infrastruktury sportowej nasze miasto otrzymało z Ministerstwa Sportu i Turystyki dotację w wysokości 462.100 zł, stanowiącą niemal połowę kosztów.

 

Wykonawcą inwestycji jest warszawska firma EVERSPORT Sp. z o.o., która planuje zakończyć roboty z końcem lipca. Oznacza to, że już w drugiej połowie wakacji mieszkańcy naszego miasta będą mogli korzystać ze zmodernizowanego, nowoczesnego obiektu.

O kilka zdań w tej sprawie poprosiliśmy, również Przewodniczącego Rady Miejskiej w Kole pana Artura Szafrańskiego i Dyrektora MOSIRu w Kole pana Jarosława Kawkę. Zapraszamy do obejrzenia materiału video.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku

R E K L A M A
Biały
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!
R E K L A M A
k2
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
tomek opas
R E K L A M A
optima
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
20 Paź.
10:00

MDK w Kole
Młodzieżowy Festiwal Teatralny STREFA GRY
23 Paź.
16:00

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, Kolejowa 19, Koło
Romowie znani i nieznani...
24 Paź.
15:00

Filia dla Dzieci PiMBP, Kolejowa 19, Koło
Spotkania Dyskusyjnych Klubów Książki