R E K L A M A
sim
R E K L A M A
arenda
Wiadomości Gmina Kościelec AKCJA PROFILAKTYCZNA W KOŚCIELCU

AKCJA PROFILAKTYCZNA W KOŚCIELCU

24-05-2018 12:37 | Źródło: UG w Kościelcu | Wyświetleń artykułu: 2,080 | Komentarzy: 0
AKCJA PROFILAKTYCZNA W KOŚCIELCU
AKCJA PROFILAKTYCZNA  W KOŚCIELCU
Foto:

Treść artykułu

O tym, jak wielkie zagrożenia niosą za sobą używki, mogli się przekonać uczestnicy kolejnej edycji akcji profilaktycznej „Zagrożenia to zniszczenia”, która odbyła się na hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Kościelcu. Akcja miała na celu pogłębienie wiedzy na temat zdrowotnych, społecznych i ekonomicznych skutków uzależnień.

Patronat nad imprezą sprawował Wójt Gminy Kościelec Dariusz Ostrowski.               W wydarzeniu brali udział uczniowie i nauczyciele wszystkich szkół podstawowych z terenu gminy Kościelec. Towarzyszyli im zaproszeni goście: przewodniczący i członkowie Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Kościelcu, przedstawiciel PSSE          w Kole, dyrektorzy szkół, funkcjonariusze policji, rodzice.

Na początku uczniowie Szkół Podstawowych w Trzęśniewie i Kościelcu w ciekawy sposób przedstawili dramy ukazujące negatywny wpływ używek na życie młodych ludzi. Uczniowie przygotowali również plakaty i ulotki dotyczące uzależnień, które prezentowali podczas przemarszu ulicami Kościelca. Na zakończenie odbyła się pogadanka                          z przedstawicielem Komendy Powiatowej Policji w Kole, który wygłosił prelekcję na temat uzależnień oraz przypomniał o zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Natomiast  przedstawicielka PSSE w Kole przeprowadziła z grupą uczniów test wiedzy pod hasłem „Tylko słabi gracze biorą dopalacze”.

W ramach nagrody uczniowie otrzymali chusty odblaskowe, a szkoły płyty multimedialne dotyczące uzależnień, przemocy i agresji.

 

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
R E K L A M A
Biały
Urząd Gminy w Kościelcu
Kontakt z autorem: sekretariat@koscielec.ug.gov.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
k2
R E K L A M A
tomek opas
R E K L A M A
optima
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
20 Paź.
10:00

MDK w Kole
Młodzieżowy Festiwal Teatralny STREFA GRY
23 Paź.
16:00

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, Kolejowa 19, Koło
Romowie znani i nieznani...
24 Paź.
15:00

Filia dla Dzieci PiMBP, Kolejowa 19, Koło
Spotkania Dyskusyjnych Klubów Książki