R E K L A M A
sim
R E K L A M A
arenda
Wiadomości Polityka Krzysztof Mazurkiewicz kandydatem na Burmistrza m.Koła

Krzysztof Mazurkiewicz kandydatem na Burmistrza m.Koła

19 dni temu | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 13,541 | Komentarzy: 33
Krzysztof Mazurkiewicz kandydatem na Burmistrza m.Koła
Foto:K. Mazurkiewicz
W dniu dzisiejszym, o swojej chęci kandydowania na stanowisko Burmistrza Miasta Koła pragnie poinformować kolejna osoba. Krzysztof Mazurkiewicz, który już w ubiegłym wyborach samorządowych próbował swoich sił, tym razem pod szyldem Stowarzyszenia "Kolanie" będzie ubiegał się o głosy mieszkańców Koła. Poniżej prezentujemy oświadczenie kandydata.

Szanowni Państwo,
W IX wieku arabski historyk Ibrahim ibn Jakub pisał o nas, Polakach: „(...) 3000 pancernych podzielonych na oddziały, a setka ich znaczy tyle co dziesięć secin innych wojowników. (...) i gdyby nie ich niezgody, mnogość podziałów, żaden lud nie zdołałby im sprostać w sile”. Na przestrzeni wieków naszej historii owe podziały ciągle stały na przeszkodzie Rzeczypospolitej stać się światową potęgą, a nawet doprowadziły do Jej upadku.
Dlatego, gdy cztery lata temu podejmowałem decyzję o sformalizowaniu grupy Kolan, z którymi wspólnie działaliśmy, zaprosiłem do naszego Zespołu osoby, które miały często skrajne światopoglądy, osobowości i przekonania, ale łączyło jedno – chęć aktywnego działania społecznego na rzecz naszego Miasta. Tak narodziło się Stowarzyszenie Kolanie. W ten sposób, ciesząc się Państwa wsparciem, zrealizowaliśmy ogromną liczbę różnorodnych projektów, większych i mniej znaczących. Pokazaliśmy, że Kolanie są kreatywnymi ludźmi z pomysłami i determinacją w osiąganiu celu. Zrealizowaliśmy wszystkie obietnice, które złożyliśmy Mieszkańcom Koła! A wiele z nich było tak ciekawym przykładem pozytywnych działań, że emitowały je wielokrotnie różne polskie telewizje, także telewizja publiczna, co przede wszystkim przełożyło się na dobrą promocję naszego Miasta. Ścianka wspinaczkowa, plac dla deskorolkowców, profesjonalna siłownia powietrzna i plac zabaw dla naszych czworonożnych przyjaciół na stałe wpisują się w krajobraz Koła. Dzisiaj pragnę bardzo Państwu podziękować za pomoc przy budowie tych obiektów. Nie udałoby się to bez tej pomocy. Dziękuję także za pomoc i zaangażowanie we wszystkich naszych projektach, akcjach, jak np. rejestracji Dawców Szpiku Kostnego, czy akcji „Witaj na Świecie, Maleństwo!”, za udział w przygotowaniach i uczestnictwo w pierwszej w naszym mieście inscenizacji Misterium Męki Pańskiej. To było ogromne wyzwanie, ale dzięki temu, że było tam nas tak wielu, udało się nam stworzyć niezwykłą atmosferę, pełną wzruszenia, jedności, uduchowienia. Dla wszystkich nas było to niezwykłe przeżycie.
Dzisiaj chcemy zrobić kolejny krok! Korzystając z doświadczenia nabytego w ciągu tych lat, doskonałego systemu komunikacji z kolskim społeczeństwem oraz kreatywności Kolan chcemy podejmować duże wyzwania związane z życiem i przyszłością naszego Miasta. Dlatego podjęliśmy decyzję o kandydowaniu w wyborach samorządowych. Tak ja, jako kandydat na Burmistrza, moi współpracownicy – kandydaci na Radnych oraz cała wspierająca nas drużyna Stowarzyszenia Kolanie przychodzimy dzisiaj do Państwa nie tylko z obietnicami wyborczymi, ale także z certyfikatem wiarygodności i zaufania, w postaci zrealizowanych wszystkich obiecanych przez nas projektów. Wszystkie te zrealizowane obietnice udało się osiągnąć dzięki partnerskiej współpracy. Dzięki porozumieniu w ramach naszej społeczności. Dlatego do wyborów władz naszego Koła przystępujemy jako organizacja społeczna, odcinając się od polityki i nie zabiegając o poparcie żadnych polityków.
Nie postrzegamy polityki jako czegoś złego, ale nie widzimy potrzeby realizacji politycznych idei na poziomie miasta. Widzimy za to na tym poziomie wiele wyzwań i problemów, w podjęciu których polityka zawsze będzie przeszkadzać i tworzyć podziały. Nie chcemy prowadzić ideologicznych sporów i kłótni! Chcemy aktywnie działać, pracować, w porozumieniu prowadzić nasze Miasto ku lepszej przyszłości. Serdecznie zapraszam wszystkich Państwa do współpracy. Zacznijmy NOWE !!

Krzysztof Mazurkiewicz
Stowarzyszenie Kolanie

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
R E K L A M A
Biały Fortepian news
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (33)
Bartek Kłać 3 dni temu
Pan Krzysztof Mazurkiewicz razem ze stowarzyszeniem Mazurkiewicza zrobil wiele dobrego dla Naszego miasta Koła prostymi środkami, bez żadnej pomocy ze strony miasta. Ma pan mój głos. Można? Można, Koło miastem Mazurkiewicza
| Zgłoś do usunięcia
Mazur 3 dni temu
Zacznijmy nowe. Pozostaje pytanie co ze starym. Ciągnie się za panem pytanie o pana uczciwość. Deklarował pan zarobki w wysokości 1.000 zł miesięcznie, a jaka jest prawda? Niby to pana prywatna sprawa ale nie do końca można się z tym zgodzić. Szkli pan oczy mieszkańców działaniami Stowarzyszenia Kolanie. Jakie to ma przełożenie do pana predyspozycji bycia burmistrzem? Odpowiem - żadne. Wykształcenie? Do odgrywania wojownika w sam raz ale na bycie burmistrzem takie sobie. Nieszczery uśmiech na plakatach mówi wszystko.
| Zgłoś do usunięcia
Zeniu 6 dni temu
Przejrzałem tyvh od pani KH i juz wiem połowa to wielcy zwolennicy pis. I jestem w kropce. Tu i tu karierowicze. Ja tak uważam. Te ambicje. Tamci młodsi niż większość z Kolan ale młodsi nie znaczy lepsi. Niestety nie znaczy lepsi. Bardziej bezwzględni? Boimy się ludzi z nadania ministra obecnego. Dlaczego sędziowie nie mogli wybrać? Kolanie znowu wiadomo część z nich przepadła w wyborach wcześniejszych i nagle zawiązali stowarzyszenie. Kolanie to nie tylko pan M i paru innych to i inteligentni inni. Którzy ambitni chcą zaistnieć. To już wolę Kolan niż pis. Wolę p.Gajdę niż pis. Ale pis wykorzystał byłego burmistrza. Tak było wszędzie. Robił co mu kazali a potem zostawili sobie. Co zrobił poseł. Zawiózł Trzecią Zmianę do sejmu. A co jeszcze? Bo nie wiem. Przychodził na uroczystości. Wszystko. W sejmie w ogóle nie robi nic. Ja żadnego jego wystąpienia nie widziałem.
| Zgłoś do usunięcia
Kot123 11 dni temu
Zagładnęliście nawet siłownią w parku???? Seniorzy ćwiczyli tam 8od samego początku. Od postawienia a teraz wielka akcja Kolan7. Co jeszcze? Basen zabierzecie?????Rozumiem pomoc sle to wszystko jest związane z wyborami. Tak ludzie mówią po cichu. Nie wierzyłem ale ta siłownia mnie wkurzyła bo ja nie senior ale wieczory we wtorki wolne. Trudno niech seniorzy ćwiczą. Na zdrowe! Ale do drugiego parku też się nie pójdzie, bo tam będą pieski latały a mnie się mieszkańca bez psa ktoś o zdanie pytał??!Dlaczego pytam się Kolanie się rządzą?Nie reprezentują wszystkich kolan! Mam kota. ŻĄDAM parku dla KOTÓW! Psy NIE BĘDĄ PLUĆ NAM W pysk. Ktoś się ludzi pytał czy można tam zrobić pupiland? Mnie nikt! Było referendum? To jest miejsce publiczne. Mieszkam w Kole i też chcę być szanowany! My tam z dziećmi chodzimy.
| Zgłoś do usunięcia
Zdzisiek 11 dni temu
A ludzie chcieli solankę wdychać. Kolanie jak tu pisano wcześniej utworxyli si€ bo przepadl w oststnivh wyborach. Ja już wolę nie zgadywać co by się dzalo gdyby wygrali i rządzili w ratuszu. Spolecznicy tak ale jako lokalni politycy rzadzacy miastem- Nie.
| Zgłoś do usunięcia
Tata Julii 15 dni temu
Faworytem wyborów jest Szafrański i tyle w temacie.
| Zgłoś do usunięcia
z Kola 11 dni temu
Kolejny urzędnik ???? A ja myślę , że jednak Gajda. Program przygotowany jak on zawsze, przedsiębiorca, zaangażowany, już ma swoje sukcesy na koncie.
Kolanin 16 dni temu
A ja myślę że chce się tu wykluć taki kolski Abramowicz. Stanowisko potrzebne tylko do torowania dróg dla interesików ...powiedzmy "rodzinnych".
| Zgłoś do usunięcia
Kolanin 15 dni temu
Ich kamienice ,nasze ulice,podobnie jak w Warszawie...Sprzedali by nas żywcem....
Lala 16 dni temu
Tak, tak obietnice to Pana specjalność. Widać jak Pan się w Kole rozwija.Tylko mieszkańcy nic z tego nie mają.
| Zgłoś do usunięcia
wyborca ma prawo pytać 17 dni temu
Ja mam pytanie: czy należy pan do PO?
| Zgłoś do usunięcia
SZTASEK 17 dni temu
Poparł Maciaszka na słupach w 2 turze , więc nie mógł poprzeć referendum . Temu Panu dziękujemy
| Zgłoś do usunięcia
kolo 17 dni temu
Panie Mazurkiewicz. Kiedy i komu składał pan obietnice swoich poczynań. Pańskie działania w Stowarzyszeniu Kolanie to pana prywatna sprawa. Przy okazji zwrócę uwagę na istotny fakt: odpady - plastiki, nakrętki są własnością gminy więc wniosek jest prosty, że przywłaszczając sobie te składowe odpadów okradł pan gminę. cdn.
| Zgłoś do usunięcia
Gość 17 dni temu
Wybory tuż, tuż i proszę nie nawiedzać nas w prywatnych miejscach zamieszkania, żenujące jest dla tłumaczenie się z tego,ze nie chcę z Wami mieć nic do czynienia. Listy nie podpiszę i głosu nie oddam w wyborach .
| Zgłoś do usunięcia
Jacek 17 dni temu
Tez się pod tym podpisuję.
Jestem stąd 18 dni temu
Powiem a raczej napiszę Kolanie powstali po przegranych wyborach kiedy to kilka znaczących osób nie zostało wybranych na radnych. . Nie będę podawać nazwisk bo są znane. Powstało stowarz yszenie, które dużo zrobiło pobudzając ludzi do działania ale od poczatku wiadomym było jaki jest cel. Wygrać wybory. To wg mnie. Może się mylę, to przepraszam ale tak uważam. Nie tylko ja. Społecznik nie powinien być politykiem. Malinowa Mamba przykładem . Kiedy powiedziałam znajomym, że Kolanie zawalcza o stołki radnych to nie wierzyli. Powiedziałam, to 3 ponad lata temu. Nie ma co się dziwić. Ludzie mają prawo być ambitnymi. Niemniej społecznicy winni zajmować się pracami na rzecz innych. Jako radni będą zmuszeni niejednokrotnie innym społecznik om odmawiać. Zdają sobie z tego sprawę? I druga sprawa, gdzie ten Pupiland bo ludzie nie wiedzą. Na facebooku Kolanie pytali co chcecie: solanki czyli zdrowie czy pupiland. Większość napisała zdrowie. To albo się słucha ludzi albo spełnia czy realizuje swoje wizje. Nie mam nic przeciw Kolanom. Jestem za ale i przeciw temu, by społecznik stawał się lokalnym ale jednak politykiem. Pan Mazurkiewicz był wcześniej radnym. Co to za sprawa była z dziennikarką , którą pan wyprosil z obrad swojej komisji? Zarzuciła nieznajomość przepisów, które to powinien przewodniczacy komisji znać. Myślę, że jako społecznik pan Mazurkiewicz jak najbardziej. Podziwiam Go. Naprawdę Go podziwiam. Ale jako burmistrz ? Mam wątpliwości.
| Zgłoś do usunięcia
mieszkanka 18 dni temu
Panie Mazurkiewicz a gdzie pan był gdy było referendum ? A po co te wycieczki robił p do Maciaszka ? Taki pan gospodarz ? To proszę pokazać pana zarobki , ile pan płaci podatku , co cztery lata pan sobie o nas przypomina , a gospodarz z pana taki jak i ten obecny..............
| Zgłoś do usunięcia
Kolanin 18 dni temu
Panie Mazurkiewicz..Naćpał się pan czegoś??Może w zbroi będziemy musieli chodzić po mieście jak pan wygra wybory...I Trzymajcie nas przed panem i pana pomysłami.To że pan gdzieś tam się udziela....dla mnie porażka...
| Zgłoś do usunięcia
gosc 18 dni temu
Żart ???
| Zgłoś do usunięcia
Gość 18 dni temu
Przynajmniej z Koła, dużo działa i zrobił dla mieszkańców.
| Zgłoś do usunięcia
Miłosz 18 dni temu
To tylko zwykła informacja a sami „patrioci i działacze” się budzą. Szkoda, że tylko od komentarzy z błędami językowymi i stylistycznymi ... niestety dla niektórych to szczyt działalności. Co zastanawiające dzieje się to co 4 lata??
| Zgłoś do usunięcia
Mieszkaniec Koła 19 dni temu
To już teraz wszystko jasne po co te nakrętki było. To takie bezinteresowne niby akcje społeczne przez 4 lata. Ja już Wam żadnej nakrętki nie dam. Czuje się oszukany.
| Zgłoś do usunięcia
porażka 19 dni temu
następny "niby społecznik" karierowicz
| Zgłoś do usunięcia
Kolanin 19 dni temu
Panie Mazurkiewicz chciałem się zapytać gdzie jest plac zabaw dla psów bo z tego co ja się wiem to placu zabaw dla psów nie ma!.
| Zgłoś do usunięcia
Marcin 19 dni temu
MOŻE MA PAN POLSKIE OBYWATELSTWO ALE ŻYDOWSKIE TEZ ! JEŻELI SIĘ MYLĘ TO MNIE POPRAWCIE, WIEC NIE PISZ BZDUR ZE JAKIŚ ARABSKI KTOŚ TAM PISAŁ O NAS O POLAKACH BO POLAKIEM TO JESTEM JA OD POKOLEŃ A TY PANIE MAZURKIEWICZ TO WATPLIWE A MOŻE POLAK ŻYDOWSKIEGO POCHODZENIA? !
| Zgłoś do usunięcia
Rufus 4 dni temu
to było niskie nawet jak na polityczny temat...
Gość 18 dni temu
a skąd masz wgl informacje o tym kto i jakiego jest pochodzenia? Przecież Mazurkiewicz to staropolskie szlacheckie nazwisko z Mazowsza, tam pełno Mazurów itp. Pozdro
ja 18 dni temu
nie jestem sympatyczką Pana Mazurkiewicza, ale wytykać człowiekowi jego pochodzenie, to jest zwykłe świństwo, urodził się i mieszka wiele lat w Kole i to powinno być brane pod uwagę, sądzę, że w korzeniach wielu kolskich rodzin trafimy na żydowskie czy inne nie polskie pochodzenie, ja nie poprę Pana Mazurkiewicza, ale takie jest moje zdanie
czytelnik 19 dni temu
Marcinku! A jakie to jest "obywatelstwo żydowskie", drogie dziecko?
mariusz 19 dni temu
A mnie wstyd, za ludzi umieszczających takie wpisy - prymitywnych, zaściankowych, homofobicznych. Pochodzenie, wyznanie czy kolor skóry nie świadczą o człowieku, a tylko jego czyny. i z tego rozliczajmy.
Qwer 19 dni temu
Powtórka z rozrywki, kolejny etatowy któremu nie wychodzi...działaj Pan w stowarzyszeniu Kolanie bo to Pan robi najlepiej
| Zgłoś do usunięcia
kolo 19 dni temu
Panie Mazurkiewicz. To pański kolejny, kłamliwy wywód. Uważa pan, że "nie widzimy potrzeby realizacji politycznych idei na poziomie miasta" ale na poziomie powiatu już jest niby inaczej. Tam pana stowarzyszenie podpisało stricte polityczną umowę koalicyjną. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta: tam nie ma konfliktu pana partykularnego interesu; dorwać się do władzy. To też wg mnie jest jedyny powód pseudo społecznych działań Stowarzyszenia Kolanie trwających od czasu ostatniej pana porażki wyborczej. cdn.
| Zgłoś do usunięcia
Lato 19 dni temu
Jeśli nie masz w swojej drużynie obecnych radnych masz mój głos
| Zgłoś do usunięcia
R E K L A M A
k2
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
optima
R E K L A M A
tomek opas
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
popularne wiadomości
R E K L A M A
Jarek Kozlarek