R E K L A M A
sim
R E K L A M A
arenda
Wiadomości Polityka Nie wszyscy radni będą ponownie kandydować

Nie wszyscy radni będą ponownie kandydować

23 dni temu | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 14,890 | Komentarzy: 26
Ilu z obecnych radnych Rady Miejskiej w Kole będzie ubiegać się o kolejną, tym razem pięcioletnią kadencję? Postanowiliśmy to sprawdzić ,
Nie wszyscy radni będą ponownie kandydować
Foto:archiwum e-kolo.pl
R E K L A M A
robert kropidlowski

Poniżej prezentujemy listę radnych, którzy 21 października br. znajdą się na listach do głosowania. Przypomnijmy również, że nadal możecie oceniać radnych obecnej kadencji w specjalnym dziale "Oceń Radnego".

Radni ponownie kandydujący:

 • Baryła Ewa
 • Brzoska Teresa
 • Budny Mariusz
 • Hanefeld Mariusz
 • Janiak Marcin
 • Karolak Ryszard
 • Kuty Sebastian
 • Lewicka Ewa  
 • Miłowski Janusz
 • Musiałek Halina
 • Nuszkiewicz Izabela
 • Obiała Wanda
 • Piasecki Michał
 • Skrzypczak Wioleta
 • Sobolewski Tomasz
 • Szafrański Artur
 • Tamborska Elżbieta

W powyższym spisie nie znaleźli się: Borysiewicz Ryszard, Olejniczak Florian, Polewska Urszula, Wapińska Alicja. 

Jak będzie wyglądała nowa Rada Miasta? O tym dowiemy się za niecały miesiąc. A jak powinna wyglądać nowa Rada? Odpowiedź na to pytanie pozostawiamy Państwu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
R E K L A M A
Biały
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (26)
Jestem stąd 16 dni temu
Myślicie że nowi radni zmienią wszystko? Pamiętam sprawę basenu. Inni się postarali a inni robili zdjęcia z otwarcia. Przecież tak było teraz jak ruszy dalej sprawa geotermii to nowi powiedzą: to za naszej kadencji. Tak to działa. Zwłaszcza, że przedłużono kadencję o rok.Jest o co walczyć. 5 lat. dodatku do pensji... I spokój, bo z pracy nie zwolnią. Wsxyscy kandydaci powinni wskazać źródła dochodu i jeśli brak, to z czego się utrzymują? W końcu bezdomny ale kolanin też ma swój elektorat. Radnymi powinni zostać przedstawiciele wszystkich grup społecznych. Niepełnosprawni też. I żaden nie powinien pracować w firmach podległych miastu. Nie będzie konfliktu interesów. Ani najblizsza rodzina np żona...czy mąż.
| Zgłoś do usunięcia
kolanin 19 dni temu
Po obejrzeniu dzisiejszej sesji 90% radnych nie powinno już się pokazywaSesja polegała na dokopaniu p.Maciaszkwi.Zenada!ć wyborcom na oczy.Wielka prośba do Was!
| Zgłoś do usunięcia
zoza 19 dni temu
Nowe twarze powinny wejść a babcie i dziadkowie do wnuków i osoby które siedzą i nic nie robią a biorą kasę niech robią wypad
| Zgłoś do usunięcia
ola 22 dni temu
Widziałam na ulicach ulotki.NIE WYBIERAJCIE NAUCZYCIELI co wy na to? moim zdaniem to słuszny postulat oni nic dobrego do tej pory nie zrobili dla miasta.
| Zgłoś do usunięcia
Rysiek 48 22 dni temu
Słuchajcie ludzie wybieżmy nowe twarze do rady, podziękujmy obecnym.
| Zgłoś do usunięcia
ewa 22 dni temu
Panie 50 plus - może już dość panie doktorze ,czas dobrze leczyć ciało pedagogiczne ,czas nowocześnie edukować dzieci
| Zgłoś do usunięcia
Tata Julii 23 dni temu
Dlaczego moje komentarze nie są wyświetlane?
| Zgłoś do usunięcia
Kolanka od urodzenia 23 dni temu
Kandydaci powinni mieć nie mniej niż 25 rok życia . Ubezpieczyciele wiedzą co robią dając młodszym większe stawki ubezpieczenia . Nie ubliżając nikomu: młode umysły są bardziej podatne na sugestie
| Zgłoś do usunięcia
czytelnik 23 dni temu
Dla mnie osobiście każda zmiana organizacyjnej przynależności, a więc i poglądów jest wysoce symptomatyczna i wymaga należytej uwagi i analizy wyborców. Czy dla ludzi ważne jest dać coś od siebie innym, czy tylko być żeby mieć???
| Zgłoś do usunięcia
Tez tu urodzony 23 dni temu
A ja pamiętam, że nie tylko za tej rady radnych rodziny znalazły pracę jak tu ktoś sugeruje, bo za p.D jeden z radnych podobno, tak mówią na mieście, dostał się bodaj do wodociągów czy cieplika?. A sugestie, że z Grzegorzewa to zawsze ma pracę... Tak było tak ludzie na mieście gadali. Ale w nie wiem czy to prawda. Czy to prawda? Być może ktoś był jednak specjalistą chociaż po studiach to wiadomo, że nikt nic nie umie dopiero doświadczenie robi swoje. Nie chcę być podany do sądu ale skoro dużo ludzi to pamięta to może prawda? Czyli od dawna tak samo. Jako zwykły mieszkaniec bez tzw pleców nie potrafiłem ani moje dzieci dostać w tych firmach pracy, mimo studiów dzieci. Raz nawet po administracji pracy syn nie dostał a w urzędzie po pracy socjalnej inna osoba tak. Po pracy socjalnej raczej pcpr czy mops a administracja samorządowa to urząd, prawda? No ale bez pleców i znajomości czy to koledzy z pracy, ulicy czy partii a zwłaszcza rodziny, to w Kole zwykły człowieki nie znaczy nic, choćby był też kolaninem od urodzenia i cały czas tu mieszkał, jak tu się ktoś określa.
| Zgłoś do usunięcia
Też Kolanin ale nie malkontent 23 dni temu
Podobno, to nie ma co słuchać ludzi różne rzeczy gadają które niekoniecznie mają związek w prawdą, wiec lepiej być ostrożnym w takich osądach że ktoś miał plecy. To, kto kogo zatrudnia, zawsze decyduje pracodawca. Spójrz ile osób Jego Osoby dostało pracę tam nikt nikogo o kompetencje nie pytał i nie pyta. A co do radnych, to posłuchaj jak ludzie gadają o przetargach wygranych przez rodziny radnych, tym to dopiero powinny się zająć odpowiednie służby. Niektórzy radni wyrokami sądów są pozbawiani swoich funkcji a i tak kandydują dalej do samorządu, to dopiero jest brak wstydu i honoru, taka osoba powinna być wykluczona dożywotnia z kandydowania na funkcje publiczne.
Mm 23 dni temu
Hej #e-kolo darmowa propomcja dla starych radnych? Wymiencie wszystkie nazwiska startujących.
| Zgłoś do usunięcia
hmmm 23 dni temu
Bo to ściąga pt "na kogo już nie głosować" ;-) p.s. szkoda, że pan Florian nie startuje, do tej pory mam długopis od pana Floriana Olejniczaka z poprzednich wyborów, najlepszy mój długopis :)
hmmm 23 dni temu
Miłowski? a co zrobił pan Miłowski do tej pory?
| Zgłoś do usunięcia
ooooo 23 dni temu
Nic nie zrobił. A co on ma robić wybrali go i siedzi w radzie miasta ot to wszystko. Może tylko wąsa podkręcił
wwwqqq 23 dni temu
Pani Wapińska tym razem kandyduje do Rady Powiatu, gdyby się dostała to jej mandat ponownie powinien zostać uchylony bo dla powiatu również świadczy usługi.
| Zgłoś do usunięcia
Słoneczko22 23 dni temu
Dziwi mnie tupet Pana Janiaka. wojewoda nakazał radzie wygasić jego mandat radnego dlatego iż korzystał jako radny z majątku miasta do swojej działalności gospodarczej. Jego żona zatrudniona została w ciepliku w tej kadencji. Nie chcę takiego radnego. I startuje z listy PiS. Partii prawa i sprawiedliwości. Żenada.
| Zgłoś do usunięcia
ola 23 dni temu
radnych starych przekreślamy bo w mojej ocenie nic nie zrobili poza tym radnych powinno być o połowe mniej i powinni pracować za darmo
| Zgłoś do usunięcia
Do oli 23 dni temu
Skoro twierdzić, że radnych powinno być o połowę mniej to z tym postulatem do posła Galemby prosze się udać, bo to ustawa decyduje o ilości radnych. Liczba radnych jest jasno określona i zależy od ilości mieszkańców.
Gość 23 dni temu
Bądźmy realistami .Gdyby nie kasa to lista byłaby pusta. Ale teraz będzie to wszystko transmitowane i zobaczymy jak sobie poradzą. Niektórzy nie potrafią nawet porządnie zbudować zdania .Wyartykułować o co im chodzi.Jest to bardzo żenujące. Wstydzę sie za siebie i innych,ze takich ludzi wybraliśmy . Zanim zagłosujemy to zastanówmy się dobrze na kogo oddajemy głos,aby nie wstydzić się potem przez kolejne lata.
Kolanin 23 dni temu
Ty też kiedyś będziesz stary i co też trzeba będzie ciebie przekreślić. Starsze osoby mają więcej doświadczenia. Ja uważam, że w radzie powinny być osoby w różnym przedziale wiekowym.
cgty 23 dni temu
wszystkich radnych miasta i powiatu wyrzucamy na śmietnik historii czas na nowe młode osoby które pzewietrza urzad miasta w kole i starostwo w kole
| Zgłoś do usunięcia
czytelnik 23 dni temu
Co Ty pie...sz? Jeden np. pan radny jest młody (rozpoczynając kadencję był jeszcze młodszy), wykształcony, pełen energii i chęci do pracy, chciał walczyć z patologiami a przede wszystkim "przewietrzyć Ratusz"!!! I co? Przewietrzył?
Emeryt. 23 dni temu
Czy uważasz, że osoby starsze są bezużyteczne, ze tylko młodzi powinni być w radzie?
Kolanin 23 dni temu
Panie Janiak...Nic nie zrobiłeś ...zero...dalej do kasy budżetowej pchasz się...
| Zgłoś do usunięcia
Gość 23 dni temu
Według mojej oceny to z tej w/w grupy radnych na dalszą współpracę nadaje sie tylko 6ew7 radnych. Reszta to boi sie własnego cienia albo troszczy o siebie .
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
k2
R E K L A M A
optima
R E K L A M A
grezegorz
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
16 Paź.
17:00

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, Kolejowa 19, Koło
Spotkanie autorskie z Jakubem Żulczykiem
19 Paź.
17:00

MDK w Kole
MUZYCZNA STOŁÓWKA
23 Paź.
16:00

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, Kolejowa 19, Koło
Romowie znani i nieznani...