R E K L A M A
sim
R E K L A M A
geberit
Wiadomości Polityka Prezentacje kandydatów na Burmistrza - Robert Gajda

Prezentacje kandydatów na Burmistrza - Robert Gajda

17 dni temu | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 14,516 | Komentarzy: 45
Rozpoczynamy cykliczną publikację nagranych w naszym studiu telewizyjnym krótkich prezentacji kandydatów na Burmistrza Miasta Koła, którzy przyjęli nasze zaproszenie. Zaproszenie przyjęło czterech kandydatów.
Prezentacje kandydatów na Burmistrza - Robert Gajda
Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A
robert kropidlowski

Forma realizowanego programu była prosta: 3 minuty na swobodną prezentację, losowanie dwóch z 60-ciu przygotowanych przez redakcję pytań, 20 sekund na przygotowanie się do odpowiedzi oraz kolejne 3 minuty na odpowiedź. Zaproszenie wysłaliśmy w dniu 15 września 2018r do wszystkich sztabów, które wtedy deklarowały kandydatów na burmistrza. 

Tylko jeden sztab odmówił skorzystania z naszej bezpłatnej oferty zaprezentowania kandydata. W studiu pojawili się: Robert Gajda, Krzysztof Witkowski, Artur Szafrańśki oraz Krzysztof Mazurkiewicz. Sztab Katarzyny Hamigi odmówił udziału w powyższej formie nagrań, stawiając własne warunki - inne od tych, przyjętych przez redakcję i w/w kandydatów. 

Dziś rozpoczynamy cykliczną emisją materiału wideo. Pierwsze nagranie to autoprezentacja Roberta Gajdy.

 

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku

R E K L A M A
Biały
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (45)
Jestem stąd przedwczoraj 04:02
Burmistrz nie może bać się w wystąpień i nieoczekiwanych pytań bo takich go wiele spotka. Skoro już teraz p. Hamiga bała się nieznanych wcześniej pytań to co będzie potem? I to jest problem. Burmistrz musi być człowiekiem odważnym.
| Zgłoś do usunięcia
trw 9 dni temu
Wiem że to się nie spodoba ale najmniej szumu robi pani Hamiga wokół swojej osoby pomaga osobą potrzebującym chorym dzieciom bardzo źle wygląda oczernianie kogoś kogo się nie zna
| Zgłoś do usunięcia
Krzysztof Miękciel 13 dni temu
Pytam: Dlaczego portal E-KOLO usuwa moje komentarze, w których nikogo nie obrażam i nie szkaluję. Nazywam tylko rzeczy po imieniu - nagranie Krzysztofa Witkowskiego i Roberta Gajdy wygląda tak, jakby komuś zależało na tym, by źle wypadli. I zdania nie zmienię. Za chwilę pojawi się kolejne - pewnie Krzysztofa Mazurkiewicz i też nie będzie szału. Za to gdy wystąpi kandydat wiadomy, będzie szał. Serio? Naprawdę uważacie, że ludzie w Kole są tak tempi i tego nie widzą. Otóż - ludzie w Kole nie są tempi i potrafią rozpoznać niecne działanie. Usuwanie komentarzy nie pomoże. Przykre to i żenujące... Pan Redaktor ust ludziom w Kole nie zamknie!
| Zgłoś do usunięcia
Krzysztof Miękciel 13 dni temu
U Pana Gajdy - tak jak u Pana Witkowskiego podobnie... Czy portal e-kolo celowo próbuje pokazać kandydatów jako nieprzygotowanych do czegokolwiek ludzi? Ja nie sympatyzuję z żadnym z nich, ale zamieszczane te materiały są jawną próbą pokazania ludzi ubiegających się o najważniejszy urząd w mieście w złym świetle. Jestem pewien, że jeden z czterech prezentowanych kandydatów wypadnie w ZNAKOMICIE. To jest naprawdę przykre...
| Zgłoś do usunięcia
Kolanka od urodzenia 15 dni temu
Miało być: nakazał.
| Zgłoś do usunięcia
Kolanka od urodzenia 15 dni temu
Jeśli chodzi o ulice, to wojewoda w sprawie zmiany nazwy ulicy nakszał. zmianę, mimo sprzeciwu znakomitej większości mieszkańców miasta , natomiast na remont całej ulicy nic. Nazwa ważniejsza niż bezpieczeństwo ludzi? Chodzi o ulicę 20 stycznia.
| Zgłoś do usunięcia
Ignique 16 dni temu
Robert to rozsadny kandydat, znający się na rzeczy i aktywnie działający na rzecz społeczności. Poza tym jest normalnym człowiekiem, który nie udaje niewiadomo kogo. Jak dla mnie burmistrzem powinna być właśnie osoba, która dba o dobro mieszkańców i od dawna walczy z problemami społecznymi. Przyszły burmistrz powinien pracować dla Koła i obywateli, nie tylko dla własnych korzyści. To wymaga wiele wysiłku ale po aktywności Pana Roberta widać, że jest w stanie wspaniale temu sprostać. Wstarczy zajrzeć na jego facebooka. :)
| Zgłoś do usunięcia
Tyrion Lanister 16 dni temu
W komnacie lorda Tyriona ma być mnóstwo świec. Podobno czyta całą noc... Aha, wybory wygra Artur Szafrański.
Jestem stąd 16 dni temu
Do Marcina: wstałeś lewą nogą? Czy zazdrościsz innym? Jasne, że karierowicze ale aż tak nie musisz obrażać. I jeśli karierowicze to wszyscy. I i wszyscy będą potem poddani surowszej krytyce niż dotychczasowi. Jeśli na łamach mediów zabronią to przy kawce w domach ludzie podsumująi po 5 latach adieu. Albo i wcześniej. Mieć przez5 lat dodatek znaczny do pensji to dużo. Dlatego my nie kandydujący nie podniecajmy się bezstronnością i mówieniem, że dla dobra ogółu a nie dla kasy. .Kasa albo chęć rządzenia. Emeryci chęć wyjścia z domu bo tam nudno a kiedyś niektórzy rządzili. Od tych ludzi zależeć będzie np. czy wykupisz mieszkanie czy nie. Raz.kochani radni sprzedali tanio jednemu a drugiemu tanio nie chcieli. Ten drugi mieszkał w tym samym bloku dłużej.Chyba na Zawadzkiego co wnerwiło nawet radnego Budnego i powiedział im, ze sobie jaja robią. Miał rację. No i kochani radnego tak sobie z pracy nie zwolnisz. Jest chroniny ustawą. "Du..ochron" dla niektórych to będzie i ja im się nie dziwię. To ludzkie. Pozdrawiam kandydujących.
| Zgłoś do usunięcia
czytelnik 16 dni temu
Z tym podsumowaniem po 5 latach to jest tak, że podsumowujący będą już o pięć lat starsi, zaś podsumowywany o 60 pensji burmistrzowskich bogatszy! Oddawany więc głos powinien być głęboko przemyślany, bo to coś więcej niż tylko postawienie znaku "X"!
Tata Julii 17 dni temu
Ja bym dopytał o wiele rzeczy ponieważ mnie zaintrygowały.
| Zgłoś do usunięcia
Marcin 17 dni temu
SAMI KARIEROWICZE , NIE GŁOSUJE NA NIKOGO JAK NIE PEJSATY TEL AVIV TO BANKSTER PLATFUS OD TYFUSKA I BABOCHLOPA LUBNAUER, JAK NIE KOMUCH TO Z KASTY ZLODZIEI W TOGACH, JAK NIE ANOREKTYK FARBOWANY LIS PISUAR WCZESNIEJ SLD TO ELA MIAGWA!
| Zgłoś do usunięcia
SZTASEK 17 dni temu
A tak pokrótce możesz Marcin napisać kim ty jesteś ..Wiejskim sznurem >??? Niezadowolonym Korwinem sieg heilsem czy może łod kukiza Marynom ??? A może sztaska cudaszka ci brakuje hehehe skończyła się epoka nieuków w Kole
nemo 17 dni temu
koło to dziura niestety, przyjeżdżam tu od 42 lat i zmiany niewidoczne- żadne, stare miasto to najlepiej wziac gruche i zburzyc, parki zaniedbane dno, żadnej promenady nad warta, ulice remontauje sie odcinkami na chodnikach można nogi połamać a na drodze powiatowej tj ul.3- maja w centrum miasta trawa ma 1 metr wysokości ,a ulice wyremontowano do hotelu i kawałek za niego , dlaczego tak??
| Zgłoś do usunięcia
Tomek Witawski 17 dni temu
Nikt rozsądny nie skorzystałby z takiej propozycji... E-kolo słynie z profesjonalnych materiałów wideo - oto kolejny przykład...
| Zgłoś do usunięcia
kok 17 dni temu
nie glosowac na pisuara z dojnej zmiany
| Zgłoś do usunięcia
Hmmmmm2 17 dni temu
Do WL: To już sama zainteresowana powinna powiedzieć . Słowo przeciwko słowu
| Zgłoś do usunięcia
Jestem stąd 17 dni temu
Do WL czy pan poseł skłamał? Bo jeśli powiedział prawdę t0c6a3eo jaki to atak?
| Zgłoś do usunięcia
WL 17 dni temu
a mówił prawdę ?
ananas1992 17 dni temu
Na wstepie przepraszam za brak polskich znakow.... Chcialbym zapytac redakcji - czy kazdy z kandydatow wczesniej dostal informacje ile bedzie trwalo wystapienie? Jesli tak to tutaj widac braki w wystapieniach publicznych, gdyz Pan Robert skonczyl o minute za wczesnie, a tak nie przygotowuje sie wystapienia publicznego....ale przechodzac do konkretow...odnoszac sie do przygotowanego przez Pana (Pana sztab) programu: 1. Czy naprawde uwaza Pan, ze najwiekszym problem dla ktorego mlodzi ludzie wynosza sie z naszego miasta jest brak odpowiednich warunków mieszkaniowych? 2. W jakich miejscach chcialby Pan ulokowac wspomniane inwestycje mieszkaniowe? Czy beda to inwestycje w rzadowym programie MieszkaniePlus czy inne, niezalezne? 3. Przeniesienie sortowni to duzy projekt, w zwiazku z tym musial Pan rozernac sie w temacie i ma Pan kilka dogodnych lokalizacji - jakie`to miejsca? 4. Skad pozyska Pan fundusze na wymiane kotlow? Program rzadowy czy lokalny? Moze jakas inna forme pomocy dla mieszkanców moze Pan zaproponowac? 5. Jak beda swiadczone uslugi dentystyczne w podstawowkach? Na zasadzie outsourcingu czy bedzie to osoba zatrudniona na etat w szkole? Jak wygospodaruje Pan pomieszczenia na gabinety? 6. Czy zrobi pan wstępny reaserch - ile mogłoby być takich wolontariuszy? Czy będą oni mieli jakieś korzyści/ ulgi z tytułu bycia asystentem? 7. Które ze ścieżek rowerowych będą Pana priorytetem? Nie jest ich na tyle dużo aby było to zbyt trudne pytanie? 8. 7. Kto będzie zajmował się obsługa monitoringu? Czy będzie to wyspecjalizowana komórka w urzędzie miasta, straż miejska czy firma zewnętrzna? Z gory dziekuje za udzielenie odpowiedzi na powyzsze pytania! btw. na jakiej probie zostala przeprowadzona wspomniana przez Pana ankieta? Mowienie o sobie, ze jest sie ekonomista, po skonczeniu studiow z zarzadzania.... Pozdrawiam, ananas1992
| Zgłoś do usunięcia
czytelnik 16 dni temu
@~Gość Nie nazywaj nikogo "osiołkiem" a wejdź na stronę AEP i poczytaj w jakich kierunkach kształci ta uczelnia. Ukończenie Akademii Ekonomicznej wcale nie oznacza, że jej absolwent jest ekonomistą!
ananas1992 17 dni temu
Irena, rozumiem, że Pan Robert nie miał możliwości przedstawić szczegołów podczas wystąpienia dlatego też liczę na to, że odpowie na moje pytania w najbliższym czasie tutaj, poprzez swoje kanały społecznościowe lub w jakiś inny sensowny sposób. Pozdrawiam serdecznie!
ananas1992 17 dni temu
Gościu: Majac dyplom Akademii Ekonomicznej w Poznaniu jest się Absolwentem Akademii Ekonomicznej i ukończone studia na kierunku Zarządzanie. Jakbym ja ukończył Politechnikę na kierunku Edukacja Informatyczne to mógłbym mówić o sobie Inżynier budownictwa, bo ukończyłem Politechnikę? Według wiki Ekonomista to: osoba zajmująca się ekonomią, termin ma dwa znaczenia. W węższym sensie ekonomista to osoba (możliwie ekspert) zajmująca się ściśle pojętą ekonomią teoretyczną, zazwyczaj makroekonomią, często przy tym także narzędziami prognostycznymi, takimi jak ekonometria czy ekonomia matematyczna, a nawet finansami czy teorią wyboru publicznego. Do tej kategorii zalicza się nielicznych naukowców i analityków; kryteria uznania za „prawdziwego” ekonomistę są rozmyte.W szerszym sensie, potocznie, niezgodnie ze słownikiem języka polskiego – ekonomista to człowiek pracujący na polu szeroko pojętych nauk ekonomicznych, bardzo rzadko łącznie z naukami o zarządzaniu. Wówczas do tej kategorii zalicza się zarówno ekonomistów w znaczeniu ścisłym, jak i bankowców, rachunkowców (księgowych), finansistów, aktuariuszy, towaroznawców, różnych praktyków gospodarczych i przedstawicieli wielu innych ekonomicznych zawodów. Zazwyczaj nie włącza się tu osób zajmujących się szeroko pojętym zarządzaniem – menedżerów, konsultantów, badaczy rynku.
gość 17 dni temu
Mając dyplom Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, nie jest się chyba ogrodnikiem, historykiem, czy geografem tylko ekonomistą osiołku
Irena 17 dni temu
A jak Pan Gajda miał przedstawić szczegóły w ciągu trzech minut, ułóż sobie przemówienie i zmierz czas, zobacz co można przekazać w ciągu trzech minut. A skończył przed czasem w drugiej części bo to był czas na odpowiedź na pytania a nie gwiazdorzenie.
gosciu 17 dni temu
Brawo Ananas! Robert masz mój głos, ale liczę na odpowiedź .
Szkoda 17 dni temu
szkoda że pani KH boi się wystąpień przed kamerą, a co będzie jeśli dojdzie do debaty
| Zgłoś do usunięcia
kolanin 17 dni temu
Jak ktoś całe życie zawodowe siedział poza Kołem to się boi wystąpień i pytań losowo wybranych. Ja się nie dziwię, skoro na prezentacji swojego programu Pani KH musiała go czytać i wyglądało jakby czytała go pierwszy raz
| Zgłoś do usunięcia
Ziuta 17 dni temu
Ataki to są stale na ten portal co już jest coraz bardziej zastanawiające, komu na tym zależy? Skoro p.H nie chciała wystąpić. co dziwne, to widocznie nie czuje się na siłach. Kołu potrzebny silny burmistrz, który nie boi się wyzwań
| Zgłoś do usunięcia
ehh 17 dni temu
komu? przeciez w skladzie sztabu pani KH sa pracownicy innych mediow.. a jak wiadomo kolskie media wsrod siebie nie darza sie zbytnia sympatia. ekolo to najwieksze lokalne media wiec poprostu boja sie ze jak cos niewygodne to pojdzie do wielu osob i to w szybkim tempie dlatego wola szkalowac i wsrod wlasnego grona (co widac na stronie facebook pani katarzyny), atakuja portal by obnizac (tak im tylko sie wydaje) range e-kolo.
Jestem stąd 17 dni temu
Pewnie wysłaliście do sztabu p. Maciaszka a tu inny kandydat na burmistrza. Należy napisać i zaprosić p.Modrzyńską
| Zgłoś do usunięcia
czytelnik 15 dni temu
A kto to taki?
Do wl 17 dni temu
Ale gdzie ty widzisz ataki? Bo wlasnie tylko KH je widzi
| Zgłoś do usunięcia
hmm 17 dni temu
czyli twoim zdaniem redakcja nie ma prawa o nic pytac, itd. najlepiej zeby biernie tylko siedziala i tyle? masz dowod ze byl konkurs? tak wiele osob pisze w wielu miejscach ze bylo powolanie a nie konkurs a my nadal nie mamy dowodow co fktycznie bylo. A wypowiedz posla to juz nie sprawa portalu tylko posla. Czy jak np. w programie Kropka nad i jakis polityk powie cos o innym polityku to kogo mozna pozwac o te slowa? dziennikarza? telewizja? czy ow posla ktory te slowa wypowiedzial. Widac, ze jestes oponentem tylko dlatego ze cos ktos zapytal co dotyczylo pani katarzyny, a gdyby zapytal o cos niewygodnego dotyczacego innego kandydata to pewnie bys chwalil, za to ze portal niezalezny itd... punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia
WL 17 dni temu
Sam fakt podania przez redakcje w wywiadzie z przewodniczącą Nowoczesnej jakoby Hamiga miała być wstawiona na swoje stanowisko w sądzie przez Ziobro... i że podaje się za bezpartyjną. A tak naprawdę została wyłoniona z konkursu. Druga wypowiedz Galemby jakoby starała sie o poparcie PISu. To są własnie ataki, działające na szkodę kandydatki. Dodam od siebie że nie jestem związany z żadnym z kandydatów ale wk***ia mnie brudna walka polityczna i oczernianie ludzi .
WL 17 dni temu
a mi się wydaje że redakcja e-koło nie jest obiektywna i nie podchodzi bezstronnie do każdego z kandydatów. Ataki na Hamigę robią się już żałosne.... ale im bardziej jest atakowana tym bardziej mnie przekonuje do siebie. Mam nadzieję że po wygranych wyborach pogoni te stado od koryta i Koło zacznie wreszcie iść do przodu a nie się uwsteczniać.
| Zgłoś do usunięcia
Irena 17 dni temu
Może WL albo Pani KH odpowie na to tylko dopiszcie z przodu 3w bo system nie przepuszcza pełnych adresów stron /Sedziowie-i-sady/311089957-Sady-kogo-minister-Ziobro-odwolal-i-powolal---Iustitia-publikuje-liste-nazwisk. Tak samoponiżej .iustitia.pl/informacja-publiczna/1933-lista-prezesow-oraz-dyrektorow-sadow-powolanych-i-odwolanych-w-okresie-od-1-listopada-2015-r-do-23-pazdziernika-2017-r W internecie nic nie ginie. jeśli to nieprawda to można wytoczyć proces Panu redaktorowi i Panu posłowi. W trybie wyborczym wyrok będzie bardzo szybko, jako dyrektor sądy Pani KH powinna to wiedzieć
ehh 17 dni temu
ale jakie ataki? kto tu atakuje? czy to ze napisali ze nie przyjeli zaproszenia to atak? prosze cie... czyli inne media sa obiektywne: Przeglad kolski z ktorego to pracownik startuje na listach pani KH, Andrzej Wawrzyniak - czolowa postac Telewizji Kablowej w Kole to czlowiek ze sztabu pani KH, one sa obiektywne tak?
Haha 17 dni temu
Czy kandydaci na prezydenta warszawy przed debata swoje warunki telewizjom stawiaja? Nie! A tu prosze chce sie ustawiac wszystko pod siebie. Skoro wszyscy powyzsi zaakceptowali to czemu jeden sztab musial miec jakies „ale”
| Zgłoś do usunięcia
kolo 17 dni temu
No cóż. Utwierdził mnie pan, że jest cienias i z takim sposobem wypowiedzi wszędzie ale nie na burmistrza miasta.
| Zgłoś do usunięcia
Gość 17 dni temu
Pani Kasia dziwnie się zachowuje W gazecie twierdzi, że pozostali kandydaci ją atakują a ja nic takiego nie pamiętam. To ona zaatakowała Sobolewskiego publicznie Prezentamcja i nieznane pytania na e-kolo jej nie pasowały i nie przyszła ale artykuły w przeglądzie kolskim którego pracownica startuje z jej komitetu już jej pasują, podobnie jak obszerna relacja z konwencji w kablówce, której pracownik uwaga... jest pełnomocnikiem jej sztabu wyborczego. Nie dziwię się że do studia e-kolo nie przyszła bo tutaj nie ma samych swoich.
| Zgłoś do usunięcia
Wyborca Artura 17 dni temu
Moim zdaniem Pani Kasia bała się. Nie ma co zaprezentować. A może dlatego że nie miał jej przygotować?
| Zgłoś do usunięcia
Widz 17 dni temu
Od kiedy pamietam telewizja kablowa przy kazdych wyborach dawala tez taka szanse wypowiedzi kandydatom i bardzo dobrze. Mieszkancy tez maja prawo zobaczyc jak dany kandydat radzi sobie przed kamera jak radzi sobie w wypowiedzi, w jaki sposb sklada zdania itd. To rowniez bardzo wazne przy podejmowaniu wyboru na kogo oddac swoj glos. Jedna kwestia do andrzeja bialasa- a nie wiesz o tym ze do polowy wrzesnia byl sztan maciaszka i to on mial byc kandydatem a w ostatnich dniach (po dacie wyslania zaproszenia) wszystko uleglo zmianie?
| Zgłoś do usunięcia
Kto tam 17 dni temu
Nie wyobrażam sobie żeby jakaś osoba kandydująca w wyborach stawiała mediom swoje warunki udziału w programie tak jak to zrobił sztab pani Hamigi. To szok dla mnie. Poprostu bała się nieznanych pytań i tyle.
| Zgłoś do usunięcia
Andrzej Białas 17 dni temu
No i całe szczęście, że jeden rozsądny komitet nie zgodził się na udział w tym przedstawieniu... To jest marketing? Informacja? Test? Co to jest? Ja bez oglądania czterech nagrań mogę powiedzieć - kto wypadnie najlepiej - szczególnie odpowiadając na pytania. A tak poza wszystkim to coś się w liczeniu nie zgadza - 6 komitetów, 1 odmówił, 4 były na tak. Więc szybko licząc droga redakcjo: 6-(4+1)=1 [proszę tylko pamiętać o kolejności działań matematycznych]. Jeden komitet zaginął w akcji? Nie wypada wspominać? Kolejna manipulacja informacją i słowem...
| Zgłoś do usunięcia
R E K L A M A
k2
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
optima
R E K L A M A
tomek opas
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
16 Paź.
17:00

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, Kolejowa 19, Koło
Spotkanie autorskie z Jakubem Żulczykiem
19 Paź.
17:00

MDK w Kole
MUZYCZNA STOŁÓWKA
23 Paź.
16:00

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, Kolejowa 19, Koło
Romowie znani i nieznani...