R E K L A M A
sim
R E K L A M A
geberit
Wiadomości Polityka Prezentacja kandydata na burmistrza -Krzysztofa Witkowskiego

Prezentacja kandydata na burmistrza -Krzysztofa Witkowskiego

14 dni temu | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 12,429 | Komentarzy: 38
Czas na kolejną prezentację telewizyjną kandydatów na Burmistrza Miasta Koła. Tym razem przed naszą kamerą opowiedział o swoich planach Krzysztof Witkowski.
Prezentacja kandydata na burmistrza -Krzysztofa Witkowskiego
Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A
robert kropidlowski

Zapraszamy do dyskusji pod nagraniem.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku

R E K L A M A
Biały
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (38)
rat 9 dni temu
Przepraszam a pan jest z Koła czy przyjezdny
| Zgłoś do usunięcia
niko 9 dni temu
jak nie usuwasz jak usuwasz pseudo redaktorku komentarze. biegałeś za maciaszkiem a teraz za kim? uwierz mi że szafrański i hamigowa nie mają szans i nic ci nie da kasowanie wpisów.
| Zgłoś do usunięcia
Ananas1992 10 dni temu
Nie będę odnosił się do Pana wystąpienia z powodu Pana przynależności politycznej. Za dużo złego wyrządził czas komunizmu, aby odnosić się do słów członka partii postkomunistycznej. Dziękuję! Pozdrawiam! Ananas
| Zgłoś do usunięcia
Krzysztof Miękciel 13 dni temu
Dlaczego portal E-KOLO usuwa moje komentarze, w których nikogo nie obrażam i nie szkaluję. Nazywam tylko rzeczy po imieniu - nagranie Krzysztofa Witkowskiego i Roberta Gajdy wygląda tak, jakby komuś zależało na tym, by źle wypadli. I zdania nie zmienię. Za chwilę pojawi się kolejne - pewnie Krzysztofa Mazurkiewicz i też nie będzie szału. Za to gdy wystąpi kandydat wiadomy, będzie szał. Serio? Naprawdę uważacie, że ludzie w Kole są tak tempi i tego nie widzą. Otóż - ludzie w Kole nie są tempi i potrafią rozpoznać niecne działanie. Usuwanie komentarzy nie pomoże. Przykre to i żenujące... Pan Redaktor ust ludziom w Kole nie zamknie!
| Zgłoś do usunięcia
czytelnik 12 dni temu
Teraz to wypadałoby przeprosić. Nie uważasz?
REDAKCJA 12 dni temu
Nikt nie usuwa Pana komentarzy. Poprzedni dodał Pan pod zakładką, gdzie znajduje się materiał wideo a tutaj jest artykuł. Pozdrawiam
Mm 13 dni temu
Staszek - masz rację, kamera potrafi zestresować ( wiem coś o tym), ale program jest najważniejszy! Powodzenia Panie Krzysztofie. Mój głos należy do Pana!
SZTASEK 13 dni temu
Chyba ludzie nie są aż tak tępi żeby zwracać uwagę że komuś głos się zatrząsł . Przed kamerą nie jest łatwo i każdy to rozumie
mieszkaniec 13 dni temu
Jacy? "tempi"? Nie dziwi, że z taką ortografią usuwa się wpisy.
SZTASEK 13 dni temu
Tyrion koniotrzep chyba miasto martwych dusz , precz z PiS em
| Zgłoś do usunięcia
SZTASEK 13 dni temu
Popieram dr Krzysztofa Witkowskiego Nie popieram spadochroniarzy 4 lata temu T.S. teraz PiS 4 lata temu P.O. teraz PiS PiS już w Kole raz poparł gościa który okazał się ..... z grzeczności nie napisze kim.
| Zgłoś do usunięcia
Tyrion Lanister 13 dni temu
A popieraj sobie. I tak miasto idzie za Szafrańskim.
faq 14 dni temu
Proszę pana niech pan zajmuje się tym co pana interesuje a od polityki to z daleka pan nie zrobi nic dobrego
| Zgłoś do usunięcia
Mm 14 dni temu
Panie FAQ, czym trzeba się interesować, żeby zająć się polityką?
Alek 14 dni temu
Panie Kandydacie, oby Pan WYGRAŁ! Miasto potrzebuje takiego człowieka jak PAN.
| Zgłoś do usunięcia
czytelnik 13 dni temu
@~ olek Oleś! Ty to dopiero jesteś mądry! Pewnie nawet sam o tym nie wiesz?
olek 13 dni temu
PAN to Polska Akademia Nauk a on nie wygląda jak PAN tylko jak Witkowski.
he he he 14 dni temu
Sz....ski ??? dobre.... 3 kadencje się pokazał jako radny, że ho, ho... Gdzie jest jego kolega od konferencji drugi radny na S.....ski. W końcu dla utrzymania stołka jeden się pobratał z SLD a drugi się pobratał z PiS. Proszę wybierzmy w Kole kogoś kto chociaż daje realne szanse na pozytywne zmiany. Inni już mieli swój czas.
| Zgłoś do usunięcia
czytelnik 13 dni temu
"Znajdziecie fajnego kandydata" Najlepiej w pizzerii albo dyskotece.!
he, he, he 14 dni temu
żeby nie było. Pan wyżej też nie daje szans na zmiany. W Kole mieszkają fajni ludzie. Znajdziecie fajnego kandydata (rodzaj męski)
Tyrion Lanister 14 dni temu
Wygra Szafrański, teraz już jestem pewien.
| Zgłoś do usunięcia
prawie kolanka 14 dni temu
Panie kandydacie, oby Pan nie wygrał. Mieszkam w Powierciu, pracuję w Kole a z tego co usłyszałam dzieli Pan ludzi na naszych z Koła i tych drugich, Ja jestem nauczycielką w kolskiej szkoły, ale widzę że nie jestem mile widziana bo nie płacę tu podatków. Całe życie mieszkałam w Kole,tu pracowałam i się z mężem dorobiłam, pobudowałam się na Powierciu bo tam są działki, w Kole ich nie ma a jak są to za ciężkie pieniądze, I nie mogę zrozumieć dlaczego chce Pan karać ludzi zaradnych, którzy sypiają gdzieś indziej niż pracują.
| Zgłoś do usunięcia
kolo 14 dni temu
Panie Witkowski. To nagranie jest dla mnie potwierdzeniem, że jest pan wielkim życiowym nieudacznikiem. Pomijam pana prywatne problemy. Będąc dyrektorem MTC dał pan się ograć burmistrzowi S.M. Prowadzenie przez pana jako aplikanta samodzielnej działalności gospodarczej w zakresie poradnictwa prawnego jest nielegalne. Nie posiada pan samochodu, a być może też prawa jazdy. W panu nie ma życia. Chce pan uszczęśliwić mieszkańców bulwarami i podwyżkami wynagrodzeń. To bzdury, w które tylko pan wierzy.
| Zgłoś do usunięcia
czytelnik 12 dni temu
Pan Prezes Wszystkich Prezesów też nie posiada samochodu (ja zresztą też i nie dlatego, że mnie nie stać), nie ma prawa jazdy ani konta bankowego I CO Z TEGO? Jest szanowanym od lat człowiekiem, którego decyzje wpływają na kształt i funkcjonowanie całego kraju! Jeśli dla Ciebie dom, samochód i inne zauważalne przez otoczenie dobra są wyznacznikiem wartości człowieka, ty tylko Ci mogę współczuć.
mark 14 dni temu
No tak to jest. Nie udało się utrzymać stołka dyrektorskiego w muzeum w Kole i Kaliszu. Później działalność jako radca prawny, co to jest nie mam pojęcia. A teraz wybory się pojawiły na horyzoncie i dobra posada i stały dochód no to dlaczego nie kandydować na państwowy stołek. Cztery lata się jakoś przepękla dniówka będzie leciała i dobry pieniądz się trafi. Potem wybiorą na kolejną kadencję i rodzina będzie ustawiona dz piątego pokolenia.
| Zgłoś do usunięcia
czytelnik 14 dni temu
Ty nawet nie wiesz, ile trwa kadencja, więc daj sobie spokój z tą twórczością!
lolek 14 dni temu
Po zapoznaniu sie z program chcialem na Pana zaglosowac, a pozniej zobaczylem, ze kandyduje Pan z SLD i czar prysl...przepraszam, ale nie wybrazam sobie aby u wladzy byla osoba z SLD...to juz bylo i miejmy nadzieje, ze nie wroci wiecej... Dlaczego nie zdecydowal sie Pan kandydowac bezpartyjnie?
| Zgłoś do usunięcia
PzK 11 dni temu
Mi też przeszkadza ta organizacja, ale w tym przypadku zagłosuję na człowieka nie na partię. P. Witkowski należał do SLD, ale przynajmniej nie odżegnywał się od tego i nie robił szopek, jak co niektórzy radni, którzy po wystąpieniu wracają teraz pod czerwony sztandar...
czytelnik 14 dni temu
Właśnie dlatego, że jest sobą i nie udaje w razie potrzeby wyborczej kogoś kim nie jest, stanowi o jego wartości! Burmistrzem Koła z tej partii był p. Jerzy Przybylski a jego zastępcą p. F. Olejniczak. Ma ktoś im coś do zarzucenia? O charakterze człowieka i jego wartość nigdy nie powinna stanowić organizacyjna przynależność!
max 14 dni temu
Może po prostu pan kandydat ma jakieś koneksje z Lewicą. Może ktoś z rodziny w przeszłości należał. A jak wiadomo wilka ciągnie do lasu.
max 14 dni temu
Mam podobne odczucie...to SLD zniecheca. Nie wiem jak Was, ale mnie jako mloda osobe odrzuca SLD/ Nie wyobrazam sobie zaglosowac na Lewice!!!
kok 14 dni temu
brawo panie witkowski pan najlepszym kandydatem na burmistrza niz farbowane lisy z dojnej zmiany
| Zgłoś do usunięcia
Tata Julii 14 dni temu
Ja jednak wolę oddać głos na Szafrańskiego
| Zgłoś do usunięcia
czytelnik 14 dni temu
"W tych wyborach zagłosujmy na ludzi, których znamy" zaapelował kandydat Witkowski na zakończenie. I tak właśnie powinno być!
SZTASEK 14 dni temu
O i takiego burmistrza potrzebuje miasto.
| Zgłoś do usunięcia
Adrian 14 dni temu
Adrianek przestań skamleć czerwony piesku :)
andrzej 14 dni temu
POPIERAM!!!!!!!!!!!!!!!!!
czytelnik 14 dni temu
Pełna zgoda. To również mój kandydat! Pan Krzysztof oprócz wielu innych pozytywnych cech jakie posiada jest również osobą o stałych poglądach, których nie zmienia w zależności od chwilowych potrzeb. Coś takiego uważam za jedną z najbardziej pozytywnych cech, szczególnie w dzisiejszych czasach..
R E K L A M A
k2
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
grezegorz
R E K L A M A
tomek opas
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
16 Paź.
17:00

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, Kolejowa 19, Koło
Spotkanie autorskie z Jakubem Żulczykiem
19 Paź.
17:00

MDK w Kole
MUZYCZNA STOŁÓWKA
23 Paź.
16:00

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, Kolejowa 19, Koło
Romowie znani i nieznani...