R E K L A M A
sim
R E K L A M A
geberit
Wiadomości Polityka Prezentacja kandydata na burmistrza - Krzysztof Mazurkiewicz

Prezentacja kandydata na burmistrza - Krzysztof Mazurkiewicz

8 dni temu | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 11,308 | Komentarzy: 27
Czas na ostatnią prezentację, którą zrealizowaliśmy z kandydatami na Burmistrza Miasta Koła. Na koniec cyklu nagrań zaprezentuje się Państwu Krzysztof Mazurkiewicz ze Stowarzyszenia Kolanie.
Prezentacja kandydata na burmistrza - Krzysztof Mazurkiewicz
Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A
robert kropidlowski

Zapraszamy do zapoznania się z poniższą prezentacją, w której kandydat opowiedział o swojej działalności społecznej oraz odpowiedział na dwa wylosowane pytania. Jak zawsze zachęcamy również do dyskusji na temat nagrania.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku

R E K L A M A
Biały
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (27)
Kol. od ur. przedwczoraj 12:41
pupiland powinien być odgrodzoye a teraz wszyscy beda tam puszczac psy bez smyczy bo "przeszkod"y sa w dużej odległości od siebie z dziecmi strach isc do parku
| Zgłoś do usunięcia
Gość 4 dni temu
Będzie jak chore dzieci uzbierają Daj sobie spokój z Mazurkiem Rozważ innego kandydata
| Zgłoś do usunięcia
KOŁO 4 dni temu
CO DALEJ Z BUDOWĄ GALERII NAD WARTĄ W KOLE DLACZEGO NIC W TYM TEMACIE NIE JEST ROBIONE
| Zgłoś do usunięcia
Cezar _) 5 dni temu
Wychodzi że Pan Maciaszek to wieszchołek góry lodowej Gdzie jeszcze zawita CBA ?
| Zgłoś do usunięcia
Gość 6 dni temu
Coś nie ufam temu Panu Kto pisał te niby pytania dla niego ? Bo nie trzeba być psychologiem że on je sam sobie z głowy zadał -)) Zobaczcie to jeszcze raz Na jakim poziomie zna Pan języki obce A na drugim pytaniu chłop się zamotal i zaczął czytać Na jakim poziomie jest budżet miasta Ale jaja Słaby spektakl
| Zgłoś do usunięcia
Tata Julii 6 dni temu
Nie powinno ci być wstyd. Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi bez względu na narodowość. Cztery lata temu zostaliśmy oszukani. Mieliśmy wybrać nowe, lepsze. Wszyscy wiemy jak wyszło i nie ma sensu tego powtarzać. Ale są dobre strony tej kadencji. Jednomandatowe okręgi wyłoniły ludzi którzy naprawdę sie starali i było widać że robią to bo leży im na sercu dobro miasta. To napawa optymizmem bo nasze miasto, choć teraz jest reprezentowane przez sparaliżowany urząd to jednak mogło skończyć jeszcze gorzej. Dozgonna wdzięczność za ich wkład. Dlatego trzeba im zaufać i na nich postawić. Piasecki, Sobolewski, Szafranski, Kuty. To przyszłość naszego miasta i nie ma co sie tego wstydzić tylko ich wspierać, byśmy gonili czołówkę a nie byśmy tylko częścią wschodniej Wielkopolski. Ja jestem dumny że jestem Polakiem. Będzie dobrze!
| Zgłoś do usunięcia
Kolanin 6 dni temu
Ja był dodał jeszcze radne- Panią Brzoską i Panią Obiałę.
Mieszkaniec Koła 7 dni temu
Drodzy Państwo Do założenia stowarzyszenia potrzeba 15 osób i stworzyć wniosek do sądu -)) Ostatnio rząd chciał zmienić przepisy by mieć kontrolę nad tym procederem ale się nie udało Teraz stowarzyszenia praktycznie nie są pod kątrolom Mają obowiązek składania co rocznych raportów w starostwie ale to fikcja Tak naprawdę to zwykły gang może założyć stowarzyszenie by prac brudne pieniądze bo powie że bezdomny dał im dwa samochody Dużo jest teraz zbiórek Szkoda że są ludzie co na tym żerują Ale jak tak dalej będzie to faktycznie w Kole nie będzie bezrobocia wszyscy niech zostaną prezesami stowarzyszeń To jest jakiś pomysł -)) Przepraszam za ten żart Ale jak czytam to wszystko to wstyd mi że jestem Polakiem
| Zgłoś do usunięcia
Gość 7 dni temu
Które? Te co angażowały się w zbiórki ? Bo nikt tu nie kwestionuje pomocy chorym dzieciom Problem jest że stowarzyszenia kolanie nie potrafi rozliczyć się że zebranych pieniędzy Na ich stronie nic nie ma Ile wydali na co i ile zebrali z czego Są tylko dwa nazwiska do kontaktu Przez 4 lata działalności nic ludzie ślepo ufali i dawali Ja raz To pytam Panie Mazurkiewicz ile kosztował pupiland w parku 600 lecia ? To chyba może Pan ujawnić ?
| Zgłoś do usunięcia
mieszkaniec 7 dni temu
Co on mógł kosztować? Jakieś grosze. To żadna rewelka a już tym bardziej kosztowna.
rey 7 dni temu
Biedne to dziecko jak tak można
| Zgłoś do usunięcia
Tata Julii 7 dni temu
Jak sie muszą czuć teraz te wszystkie dzieci które wrzucały np. nakrętki? Miały pomagać i pośrednio pomagały a bezpośrednio? Robiły komuś kampanię???!!!!
| Zgłoś do usunięcia
Kolanin 7 dni temu
czy te zbiórki pieniedzy były zgłoszone ?
| Zgłoś do usunięcia
Gość 8 dni temu
Dno te wasze komentarze. A sami co zrobiliście dla Koła, mieszkańców, itp.? Cokolwiek ? Sami kandydujcie haha
| Zgłoś do usunięcia
as 8 dni temu
Jaki krętacz takie tłumaczenie. Wstyd, że pan chce zostać burmistrzem miasta Koła.
| Zgłoś do usunięcia
Gość 8 dni temu
Ja od dawna szukam informacji które chore dziecko z Koła dostało pomoc po balu walentynkowym Bo to był bal charytatywny z takim celem No i ten 1; zbierany przez Pana Mazurkiewicza na chore dzieci z Koła Jak dla mnie to zwykła obłuda
| Zgłoś do usunięcia
czytelnik 8 dni temu
Tam, gdzie ma się do czynienia z nieswoimi pieniędzmi -a do tego w takiej sytuacji jak przytoczona- powinna obowiązywać wyjątkowa przejrzystość wykluczająca jakiekolwiek wątpliwości; o podejrzeniach nawet nie wspominając!!!
Monika 8 dni temu
Ja też chcę wiedzieć ile zebrano pieniędzy i komu przekazano.
mieszkaniec 8 dni temu
Szanowny Panie to nie jest tak że sobie ktoś nie życzy upubliczniania takich spraw jak powyższa dotycząca zbiórki pieniędzy na chore dziecko. Jak jest zbiórka publiczna to nie ma to tamto że nie upublicznię. W takim przypadku każdy może zorganizować zbiórkę pieniędzy na kogoś chorego zebrać i zapomnieć i wtedy jak jest nie upublicznione to różne domysły się snują. Powinno być ogłoszone ile pieniędzy zebrano i ogłosić to w lokalnych mediach do tego dołączyć zdjęcie i wtedy jest komplet: pieniądze, osoba i wszystko jasne. A teraz ktoś pyta i Pan się unosi i mówi o empatii i wyczuciu. Takie sprawy trzeba prowadzić publicznie. Jak nie to takie są rezultaty jak powyższy.
Krzysztof Mazurkiewicz 8 dni temu
Proszę o osobisty ze mną kontakt w tej sprawie, gdyż osoba ,której przekazano pieniądze po Balu Walentynkowym nie życzy sobie upubliczniania tej informacji.Proszę o więcej wyczucia i empatii w takich sprawach.
Robert 8 dni temu
Czyli wyszło na to że ten facet robił sobie przez 4 lata cichą kampanię wyborczą. Coś tam zorganizował kogoś poklepał po ramieniu z kimś się spotkał, uścisnął dłoń i to wszystko było w ramach tej kampanii. Sam to przyznał że ciężko przez 4 lata pracował społecznie żeby się dostać na stołek burmistrza bo w poprzednich wyborach zabrakło mu paru głosów. To jest dziwne albo pracuję społecznie i robię to z przyjemnością albo wcale tego nie robię i nie robię sobie kpin z ludzi. Zostanie wybrany burmistrzem i co znowu będzie sobie robił kolejną kampanię wyborczą na kolejną kadencję. Jest to niepoważne podejście. Przyznaje że zna języki obce po łacinie klepnął jakieś wyuczone zdanie które zapamiętał ze studiów bo jest historykiem i to wszystko. Przyjedzie jakaś delegacja z Niemiec albo z Wielkiej Brytanii a ten wyjedzie z łaciną klasyczną . Mistrz piekarski będzie bur Mistrz.
| Zgłoś do usunięcia
kolanka a co2 8 dni temu
Coby było gdyby te 4 lata temu p.M, p.Ś, p.Sz. p.S i paru innych zostało jednsk na radnych wybrani.Czy "Kolanie" by powstali? Po drugie oburza mnie ta nazwa. Też jestem kolanką ale do Kolan nie należę i co mam o sobue nie mówić kolanka??
| Zgłoś do usunięcia
Ewa 8 dni temu
i znowu dotrzymał obietnic tylko ciekawe za co??? Sami sobie nazbieraliśmy nakrętek to jest. ok ten pan stoi na czele organizacji kolanie. W momencie jej zakładania mowa była o akcjach dla nas mieszkańców i na to przystaliśmy i jak się okazuje ochoczo wspieraliśmy, a teraz pan kandydat przyznał, że kłamał i że zrobił sobie 4 letnią kampanię wyborczą, którą sami sfinansowaliśmy i finansujemy bo jakoś na stronie stowarzyszenia nie ma rozliczenia ile surowców zostało zebranych, za ile zostały sprzedane i ile pieniędzy pozostało na bilbordy, JA SIĘ NIE ZGADZAM ŻEBY Z TEGO CO MOJE DZIECKO ZANIOSŁO NA ZBIÓRKI BYŁA FINANSOWANA CZYJAŚ KAMPANIA. Jak ten pan chce kandydować to proszę bardzo, ale za swoje. Po tej wypowiedzi tylko śmiech mnie ogarnia- jak człowiek który był bezrobotny lub zatrudniony u ojca i nic nie ma mówi o potrzebach ludzi, o pracy i jak będzie nam pomagał- no właśnie jak skoro sam sobie nie potrafi pomóc. Najpierw niech pokarze, że coś ma i coś osiągnął, a nie tylko podszywać się pod ojca.
| Zgłoś do usunięcia
Tata Julii 8 dni temu
Ja nie głosuję na tego pana.
| Zgłoś do usunięcia
www 8 dni temu
Pan też na burmistrza to żart
| Zgłoś do usunięcia
KIK 8 dni temu
Co Pan myśli o kandydowaniu Pioruna w tych wyborach nie z Pana komitetu lecz z PiS?
| Zgłoś do usunięcia
czytelnik 8 dni temu
Cóż, każdy orze jak może!
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
k2
R E K L A M A
grezegorz
R E K L A M A
tomek opas
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
16 Paź.
17:00

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, Kolejowa 19, Koło
Spotkanie autorskie z Jakubem Żulczykiem
19 Paź.
17:00

MDK w Kole
MUZYCZNA STOŁÓWKA
23 Paź.
16:00

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, Kolejowa 19, Koło
Romowie znani i nieznani...