R E K L A M A
ren
R E K L A M A
domki wykpisz
Wiadomości Miasto Koło

Nowy serwer oraz jakość 4K - zmiany na 10 urodziny

17-01-2019 23:20 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 5,358 | Komentarzy: 6
Rok 2019 dla naszego portalu to ważny czas - mija dziesięć lat od momentu, kiedy e-kolo.pl rozpoczęło swoją działalność. Dla naszych czytelników przygotowaliśmy wiele niespodzianek. Rozpoczynamy od dziś!
Nowy serwer oraz jakość 4K - zmiany na 10 urodziny
Foto:archiwum e-kolo.pl
R E K L A M A
Biuro podatkowe Buczkowski

Od ostatnich kilku miesięcy statystyki odwiedzin stron e-kolo.pl dość znacznie wzrosły. W chwilach szczególnie wiely wywołań w jednym momencie nasz serwer po prostu nie dawał rady. Często przed oczami czytelników pojawiał się komunikat o błędach serwera ze względu na jego przeciążenie. Od dziś możemy zapomnieć o podobnych problemach! Od dziś nasz serwer funkcjonuje na nowoczesnym serwerze dedykowanym utrzymywanym w obrębie bazy maszynowej firmy home.pl. Co to oznacza dla czytelników? Przede wszystkim brak limitów jednoczesnych wywołań, brak limitu prędkości wczytywania strony (ogranicza Was jedynie prędkość Waszego łącza internetowego). Portal według statystyk badających szybkość wczytywania stron generuje imponujący wynik 7s. co było niemożliwym na poprzednim serwerze (wtedy 16s). 

FULL HD to za mało!

Od początku miesiąca lutego wszystkie nasze materiały telewizyjne (oprócz studia tv oraz transmisji na żywo) będą realizowane w jakości 4K! Jako jedyni w regionie oferować będziemy naszym widzom jeszcze lepszą rozdzielczość i jakość materiałów wideo. Pierwsze pilotażowe reportaże jeszcze w styczniu. 

Wspomnienia o początkach portalu

Pod koniec miesiąca stycznia w naszym studiu pojawi się trzech pierwszych założycieli portalu e-kolo.pl, którzy w formie wspomnień porozmawiają o niełatwych początkach rozwoju nowego lokalnego medium. W trakcje programu przeprowadzimy konkurs z nagrodami,ale więcej niebawem.

Świętowanie 10-lecia portalu dopiero nabiera rozmachu. W styczniu otrzymaliśmy już duży prezent od naszych czytelników - 20 000 polubień na profilu Facebookowym, co stawia nas w ścisłej czołówce największych fanpagów lokalnych mediów w regionie. 

 

Materiał naszej telewizji

 Ireneusz Niewiarowski wspomina 10-lecie portalu 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (6) Pokaż komentarze
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
Franspol
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
tomasz
R E K L A M A
pizzeria fabrico

R E K L A M A
Biuro rachunkowe
popularne wiadomości
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
24 Sierp.
16:00

Stadion MOSiR w Kole
Wielkopolskie Święto Mleka i Powiatu Kolskiego
25 Sierp.
11:00

Kościelec
Dożynki Gminne w Kościelcu
29 Sierp.
19:00

Miejski Dom Kultury,ul.Słowackiego5, Koło
W cyklu