sim
Artbud
Wiadomości Miasto Koło Kolejny kamień węgielny wmurowany

Kolejny kamień węgielny wmurowany

28-10-2010 09:36 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 6,271 | Komentarzy: 3
Kolejny kamień węgielny wmurowany
Foto:
zacisze
W dniu wczorajszym tj. 27 października br. w naszym mieście odbyła się kolejna uroczystość wmurowania kamienia węgielnego. Tym razem jednak chodzi o inwestycję, jaką realizuje na terenie miasta Koła powiat kolski.
Uroczystość ta odbyła się przy Zespole Szkół Ekonomiczno – Administracyjnych im. Stanisława i Władysława Grabskich w Kole gdzie właśnie powstaje hala sportowa. Po oficjalnym otwarciu i wystąpieniu starosty kolskiego, pani dyrektor szkoły oraz zaproszonych gości dokonano uroczystego aktu wmurowania kamienia węgielnego w murach powstającego obiektu.

Przypomnijmy, że wartość inwestycji sięga prawie 3 mln zł, a wykonawcą jest Zakład Budowlany BUD-BET Hieronim Moczydłowski Szadów Pański.

Cały budynek wolnostojący będzie wykonany w technologii tradycyjnej. W przyszłości planowane jest połączenie sali gimnastycznej z istniejącym budynkiem szkolnym łącznikiem naziemnym na poziomie I piętra.

Główną częścią obiektu będzie sala gimnastyczna o wymiarach osiowych 28,06 m na 18,54 m oraz wysokości od posadzki do spodu dźwigarów dachowych 7,20 m. powierzchnia użytkowa budynku to 1142,83 m2. Ponadto wokół sali wykonane będą place, chodniki, parkingi, ogrodzenie.
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (3)
~ROY 28-10-2010 12:28
.... sory jestem nieuwążny cofam p ksiądz jest pierwszy rząd środkowa pozycja jeszczera raz sory
| Zgłoś do usunięcia
~ROY 28-10-2010 12:27
.... do "mizaja" trafna ocena zjawiska ... patrząc na to zdjecie brakuje mi pksiędz proboszcza i i kielni
| Zgłoś do usunięcia
~mizaj 28-10-2010 11:52
Że też ci nasi polscy samorządowcy (bo nie tylko kolscy), nie widzą jacy są żenujący z tymi swoimi kamieniami węgielnymi, przecinaniem wstęg i innymi pseudo uroczystościami.
| Zgłoś do usunięcia