R E K L A M A
ren
R E K L A M A
skorpion
Wiadomości Szkoły i Przedszkola

Certyfikat dla SP 1 w Kole

23 dni temu | Źródło: SP nr 1 w Kole | Wyświetleń artykułu: 1,703 | Komentarzy: 0
Z okazji 100-tnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Konarskiego w Kole przystąpiła do Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego "Piękna Nasza Polska Cała". Najważniejszym celem projektu było kształtowanie postaw patriotycznych i tożsamości narodowej uczniów, poprzez poznawanie historii Polski, symboli narodowych i tradycji oraz umacnianie poczucia dumy z bycia Polakiem.
Certyfikat dla SP 1 w Kole
Foto:

Cele i treści projektu są zgodne z Podstawą Programową i kierunkiem polityki oświatowej. Koordynatorkami projektu, czuwającymi nad realizacją poszczególnych zadań, były nauczycielki: Monika Broda, Aneta Łączkowska, Wiesława Garus, Anna Opas. Aby zdobyć certyfikat uczestnictwa w projekcie, należało wykonać i udokumentować 11 zadań. Kolskiej "jedynce" udało się zrealizować o kilka więcej, co sprawiło uczniom wiele radości i dało poczucie satysfakcji. Przykładowe działania to m.in.: wysłanie kartki z życzeniami dla bohaterów walczących o niepodległość Polski, opisanie najważniejszych miejsc związanych z historią i kulturą Koła, przygotowanie kącika o tematyce patriotycznej z pracami plastyczno-technicznymi uczniów, śpiew pieśni i piosenek patriotycznych, przedstawienie programów artystycznych (wieczornic, akademii) mówiących o odzyskaniu wolności przez naszą Ojczyznę. Udział w projekcie był niezwykłą lekcją patriotyzmu dla uczniów. Za wykonanie tych zadań i wielu innych SP nr 1 otrzymała Certyfikat potwierdzający zrealizowanie Projektu Edukacyjnego"„Piękna Nasza Polska Cała".


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze
R E K L A M A
tomasz nowak
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
kotleszka gym
R E K L A M A
optima
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
popularne wiadomości
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
27 Mar.
15:00

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, Kolejowa 19, Koło
Spotkania Dyskusyjnych Klubów Książki
28 Mar.
19:00

Miejski Dom Kultury,ul.Słowackiego5, Koło
	W cyklu