sim
kol-net
Wiadomości Sport Porażka piłkarzy ręcznych

Porażka piłkarzy ręcznych

30-10-2010 12:40 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,728 | Komentarzy: 0
Porażka piłkarzy ręcznych
Foto:
zacisze
W 3 meczu spotkań w ramach III ligi Kujawsko Pomorskiego Związku Piłki Ręcznej, zespół UKS SALUS Przedecz, uległ zespołowi OLIMP Jeżewo 36-31. Zespół z Przedcza, przybył do Jeżewa z blisko godzinnym wyprzedzeniem. 3 godzinna podróż, kosztowała dużo wysiłku zespół z Przedcza. Po rozgrzewce, pierwsza niespodzianka. Zmianie uległa para sędziowska, która miała prowadzić to spotkanie. Nie wpłynęło to jednak na zawodników UKS Salus Przedecz, którzy bardzo chcieli wygrać to spotkanie.
Pierwsze minuty meczu były bardzo nerwowe. Żadna ze stron nie potrafiła zdobyć bramki. Zespół z Przedcza, grał na przysłowiowe "Pół gwizdka". Nie wykonywał założeń taktycznych, zaplanowanych przed meczem. Zawodnicy SALUS-a nie potrafili zatrzymać rozgrywającego zespołu Jeżewa, który rozprowadzał wszystkie akcje zespołu z Jeżewa. Frustracja na boisku, niemoc w obronie, oraz nieskuteczność w ataku, doprowadziła do kilku wykluczeń zawodników z Przedcza. Przed ostatnim gwizdkiem pierwszej połowy, zespół z Przedcza przegrywał 8 bramkami, co najgorsze grał w osłabieniu.

Druga połowa, to szaleńcza pogoń zawodników UKS Salus Przedecz. Grając w osłabieniu, zespołowi z Przedcza udało się odrobić 4 bramkową stratę, nie tracąc żadnej bramki. Zawodnikom z Przedcza ewidentnie lepiej grało się w osłabieniu, niż gdy mieli komplet zawodników. Skuteczną grą w obronie, zespołowi z Przedcza udało się zmniejszyć stratę do 2 bramek. Wtedy to, w szeregi zawodników z Przedcza wdarły się nerwy. Kulminacją tego, był podwójne wykluczenie jednego z zawodników z Przedcza. Zespół z Jeżewa cały czas grał swoją piłkę. Mecz zakończył się wynikiem 36-31 dla Olimp Jeżewo.

Skład zespołu UKS SALUS Przedecz:
Adamczewski Adam
Michalski Damian
Konopiński Marcin
Banasiak Paweł
Bieniek Kamil
Marciniak Krystian
Hoang Van Dawid
Dopierała Mateusz
Szymczak Michał
Nowakowski Adam
Nowakowski Jarek
Zasada Wiktor
Frontczak Mateusz

Inf.: Adam Adamczewski
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!